MİSAFİR YORUMLARI
TUR ARAMA
2020 Turlarımız
Ramazan Bayramı Turları 2020
Kurban Bayramı Turları 2020
Amerika Turları
Uzakdoğu Turları
Dubai Turları
Balayı & Münferit Turlar
Club Med
Banka Kampanyaları
İlanlar
Misafir Yorumları
Günlük Döviz Kurlarımız
1 EUR(€) = 6,6041 TL
1 USD($) = 5,9346 TL

Misafir Yorumları

MEHMET MÜDERRİSOĞLU

SAYIN GOLDEN BAY YÖNETİCİLERİNE;

15-23 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlediğiniz GÜNEY AFRİKA turuna ailece katıldık.
Öncelikle daha yola çıkmadan firmanızdan gördüğümüz ilgi Betül hanım sayesinde yolculuğumuzun çok iyi geçeceğini gösteriyordu. Kendisine özellikle teşekkürlerimizi iletmenizi rica ederim.
Rehberimiz Deniz Kılıç ise şimdiye kadar gittiğim yirmiden fazla seyahatimde en ilgili, en candan, en işini sevgi ve istekle yapan biri idi. Sizi onunla çalıştığınız için kutlarken onu da ayakta alkışlamak isterim.
Güney Afrika uzak bir yol, bilinmeyen bir yer olduğu halde hiç sıkılmadan, yaşım icabı yorucuda olsa fevkalade zevk alarak katıldık. Kaldığımız ilk otel çok harika olmasa bile idare eder derecede idi. Ancak Sun City'de kaldığımız otel fevkalade idi. Açıkçası keşke bir gece daha kalabilseydik demek isterim.
Tümüyle GOLDEN BAY TURİZM ailesine sonsuz teşekkürler ederim, tümüyle her şey muhteşemdi.
Bundan sonra yapacağınız gezileri ilk duymak ve özellikle Deniz Kılıç'ın katılacaklarını mutlaka uyarmanızı dilerim, gitmediğimiz destinasyonlara ise katılmak isterim.
Her şeye teşekkürler eder, tüm çalışan ailenize sevgilerimi iletirim.

Mehmet Müderrisoğlu

MÜRİEL HAYIREL

Tüm Goldenbay ailesine selam,
Hiç uzun uzun anlatmaya gerek yok:) herseyiyle mukemmel ,çok keyifli ve tabii ki sevgili Deniz sayesinde çok oğretici bir deneyimimiz oldu.
şimdiden gelecek yıl yapacağımız seyahati planlıyoruz!!!!!
organizasyonda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler…..
saygılarımla
Müriel Hayırel

AYŞE BİLGİNSOY

Değerli Golden Bay ailesi,

8-17 Şubat tarihleri arasında ilk defa Golden Bay'in düzenlediği bir tura katıldım. İlk turumun aynı zamanda ilk safarim olması ve rehberimizin Deniz Kılıç olması benim için büyük bir şanstı, unutamayacağım bir tecrübe yaşadım. Başta Deniz Kılıç ve Gonca Hanım olmak üzere tüm Golden Bay ekibine bana bu güzellikleri yaşattıkları için teşekkür ederim.

Saygılarımla
Ayşe Bilginsoy
ASİYE YALÇINKAYA

08-17.02.2019 tarihinde Deniz Kılıç rehberliğinde unutulmaz bir tatil geçirdik. Bu turu organize eden her türlü ayrıntıyı bizim için düşünen, sorularımıza içtenlikle cevap veren Gonca Tekin ‘e vee varlığıyla bize hem rehberlik hem yoldaşlık yapan çok sevgili Deniz Kılıç’a bu müthiş deneyim için çok teşekkür ederim

Asiye Yalçınkaya
MEYZİ SAFRATİ

7 senedir keyifle yaptığımız Goldenbay turlarından birini daha tamamladık.
Afrika Safari deneyimlerimizin 2.cisi olan bu seyahatimiz herzamanki gibi mükemmel geçti.
Bize bu deneyimi mükemmel yaşatmak için canla başla uğraşan Gonca Hanım ile seyahatlerimizi 10 misli daha keyifli hale sokan Vazgeçilmez rehberimiz Deniz’e bu eşşiz deneyimimizi gerçekleştirdikleri için çok teşekkür ederim

Sevgiler

Meyzi Safrati
HİLAL YENER

Değerli Golden Bay ailesi,

8 - 17 Şubat Tanzanya seyahatimizin başlangıcından sonuna kadar tüm şartların mükemmel oluşuna katkılarından dolayı sizlere teşekkür ederiz. Özellikle bu süreçte özellikle muhatap aradığımız her sorunumuzda yanımızda bulunan Gonca Hanım'a ve önceki seyahatimizde olduğu gibi bu seyahatimizde de imkanların az olduğu anlarda bile tecrübesi,bilgisi, hoşgörüsüyle mutlu bir seyahatimize daha katkılarından dolayı rehberimiz Deniz Bey'e çok teşekkür ediyoruz.

Teşekkürler GoldenBay ailesi,

Serap Karasu & Hilal Yener

Meyzi Safrati

Dün Goldenbay’in tasarlamış olduğu Güney Amerika turundan döndüm. Çok keyif aldığım bu turun bu kadar keyifli geçmesinin bir faktörü de rehberimizin Murat Özgül olmasıydı. Bu kadar iyi niyetli, tatlı dilli ve güler yüzlü bir rehberimizin olması hepimizi son derece mutlu etti. Aramızda da konuştuğumuz gibi, bundan sonra Murat müsait olduğu takdirde, her zaman onu tur rehberimiz olarak görmek isteriz.

Sevgiler
Meyzi Safrati
Günseli & Ahmet Cengiz

GOLDEN BAY TOUR YETKİLİSİNE

12-23 şubat 2014 tarihlerinde arkadaşlarımızla birlikte MEKSİKA- KÜBA turuna katıldık.
Öncelikle, seyahatin planlanıp başlangıcına kadar geçen süre içerisinde , her türlü talebimizi (programda değişiklik yapılması vs ) kusursuzca karşılayan şatış sorumlusu sayın Gönül Oytun hanıma,
Seyahat sürecinde, sorunları kısa sürede çözümlemesi ,sevecenliği, güler yüzü, bilgi birikimi , eğlenceli kişiliği ile gezimize renk katan rehberimiz sayın Elif Bakırlıoğlu hanıma, teşekkür ediyoruz.
Oteller ve yemek yediğimiz yerler özenle seçilmişti. Rehberimizin önerisi ile yol üzerinde programda olmayan çok güzel yerler gördük.

Bu geziden , yorucu olsa da çok güzel anılarla döndük.
Bu organizasyonda , emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Günseli – Ahmet CENGİZ
Asiye & Mehmet Ali Yalçınkaya

7-15 Şubat 2014 tarihleri arasında Golden Bay ın organizasyonuyla eşim ve ben Güney Amerika turuna katıldık.Doğrusu Golden Bay ile ilk defa seyahat ediyorduk, mesafe çok uzaktı ve çok tedirgindik.Ta ki rehberimiz Murat Özgül bizi Sao Paolo ' da karşılayana kadar..
Bu kadar içten ,yaptığı işi severek yapan,herdaim güleryüzlü, herseyden öte insan gibi bir insan..Murat'ın sayesinde çok güzel bir tatil geçirdik, Artık O' na Murat diyoruz, çünkü O ailemizden biri gibi oldu.Inşallah seyahat eden herkesin yolu birgün Murat Özgül ile kesışir, o zaman ne demek istediğimi daha iyi anlarlar.
bütün bugüzel duygularla yurda dönüşümüzün ardından rehberimiz Murat Özgül 'e tekrar binlerce teşekkürler.
Golden Bay ailesine ve tur organizasyonumuzu yapan Gönül Hanım ' a da teşekkürler
Asiye - Mehmet Ali Yalçınkaya
Hidayet Okay

22 Haziran-7 Temmuz 2013 tarihleri arasında düzenlemiş olduğunuz Kanada- Alaska gezinize katıldım.
1 Temmuz' da Alaska Juneu Kentinde, Holland America Zuiderdam gemisinde, şanssız bir kaza geçirdim ve o şehirde ameliyat olmak zorunda kaldım.
Kaza geçirdiğim andan itibaren gemide, hastanede, tekrar gemiye döndüğümde; gemide ve Vancouver hava limanında uçağa binene kadar benden yakın ilgisini esirgemeyen insanlığı, nezaketi ve yardımseverliğinden dolayı Rehberimiz Sayın Murat ÖZGÜL Beye gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.
Ayrıca Murat Beyin gerek rehberlik bilgisi, gerekse tüm katılan kişilerle olan yakın ilgi ve alakasından, yönlendirmesinden son derece memnun kaldığımdan dolayı Murat Beyin tur rehberi olduğu bir dönemde büyük Amerika gezinize katılmak istiyorum.
Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim. 29/ 11/ 2013
Funda & Fedail UZUN

Merhabalar Golden Bay Ailesi..
Öncelikli olarak sizleri tanıdığımız için çok mutluyuz.
Sizlerin rehberliğinde; farklı yerleri gezip görmekten, farklı kültürleri tanımaktan ve yeni dostluklar kazanmaktan dolayı her defasında daha heyecanlıyız. Şimdiye kadarki katılmış olduğumuz tüm turlarımızda ki organizasyon ve misafirperverlik ler' iniz için sizlere teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

Yine yakın bir zamanda, 26 Haziran 2013 başlangıç tarihli Baştan başa İskandinavya&Fiyortlar&Baltıklar ilanlı turunuza katılmış ve güzel anılar, anlar yaşamıştık. Ancak büyülü bir atmosferi olan o güzel kasaba Oslo-Balestrand Kviknes Hotel de, unutmuş olduğumuz hatırası olan ceketimiz içinde çok üzülmüştük. Çünkü fark ettiğimizde geri dönüp alma şansımız da bulunmamaktaydı.
Rehberimiz Tolga Bey, gerçekten özellikle belirtmek isteriz ki çok naif ve yardımsever bir kişi.
Konu hk. bize çok yardımcı oldu.
Kaldığımız oteli aradı. Kendilerinden ceketi muhafaza etmelerini ve bir sonraki turunda kendilerinden teslim alacağının bilgisini iletti.
Çok mutlu olduk.
Aslında bizim ceket Oslo-Balestrand' da daha fazla kalmak istemiş :))) biz anlayamamışız.
Hatıra olmasa bu kadar önemli değil di ama, bu sebepten dolayı Türkiye' ye döndükten kısa bir süre sonra ceketimiz elimize ulaştığı için çok mutlu olduk.
Bu nedenle öncelikli olarak Rehberimiz Tolga KARADAĞ' ya ve seyahat acentemiz olan Golden Bay ailesine çok teşekkür ederiz.
Yeni seyahatlerde tekrar buluşmak ümidiyle...
Sevgilerimizle...
Funda & Fedail UZUN
Eleonora & Ozgur Ata

Dear Goldenbay Tour Colleagues,

Me and my husband just got back from the Big USA Tour which took place in August 14 - 30, 2013. We enjoyed every moment of the trip as everything was in order, according to the plan and without a flaw for such kind of a detailed tour across the continent. It was a wonderful experience for both of us thanks to our tour guide Murat Ozgul who took care of all the group like a real friend, attended to every need and provided a genuine service which is very rare in this business.

We thank you all and send our best regards.

Eleonora & Ozgur Ata
Aylin Çobanoğlu

Değerli Golden Bay Tour Yetkilileri,

Ailece katıldığımız 17 Temmuz Newyork-Batı Amerika turundan yeni dönmüş bulunmaktayız ve son derece memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Öncelikle rehberimiz MURAT ÖZGÜL' e samimiyeti, içtenliği ve ilgisi için çok teşekkür ederiz. Sayesinde tatilimizi sorunsuz bir şekilde tamamladık ve döndük. Ayrıca yüksek bilgi birikimi ve deneyimleriyle, gezdiğimiz şehirleri daha yakından ve daha farklı tanıma fırsatı bulduk.

Operasyon kapsamında Gonca Hanım' a da ilgi ve alakası için teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Siz yetkililere de böyle kaliteli bir müesseseyi bizlere tanıma fırsatı verdiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamı dileğiyle, diğer turlarda da yine görüşmek üzere..
Ecz. Şekip Kırbeci

Cem Bey Merhaba,

Öncelikle Amerika turumuz için teşekkür ediyorum.
Gerçekten rehberiniz çok başarılıydı.
Görüşmek umuduyla hoşçakalın ...

ECZ.ŞEKİP KIRBECİ
HATAY ECZACI ODASI
Vecih Fakıoğlu

Merhaba,
Sizinle yapmış olduğumuz program doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz seyahatte,
ilgili rehber arkadaşlarımız ve turu sağlıkla tamamlamamıza yardımcı olduğunu düşündüğümüz rezervasyonlarınız için teşekkür eder, bundan sonra da programlarımızda olacağınızı belirtirim.


Saygılarımla
Vecih Fakıoğlu
Özge - Kenan ÖZBERK

"Güney Amerika... Cennetten parça, adeta bir rüya..."

Sayın yetkili,

2-17 Şubat 2013 tarihleri arasaında organize ettiğiniz Baştanbaşa Güney Amerika turunuza katıldık. Rehberiniz Gülgün Asutay tur öncesi bizleri detaylı bir şekilde bilgilendirdi. Rehberimiz sayesinde çok güzel noktalarda durup fotoğraflarımızı çekebildik. Durak noktalarında ise zaman ayarlamaları profesyonelce yapıldı. Seçilen oteller çok iyiydi. Otellerin merkezde olması bizler için büyük bir avantaj oldu. Seçilen restorantlar da çok güzeldi. Tur programı harika hazırlandı. (Programa İguasu Şelalelerini Arjantin tarafından görme de eklenirse program mükemmel olacak.) Adeta Güney Amerikayı baştan başa gezdik. Rehberimiz imkakanlar dahilinde tüm isteklerimizi gerçekleştirdi. Bu da mutluluğumuza mutlulu k kattı. Turun ilk gününden son gününe kadar yüzümüzden gülümseme hiç ama hiç eksik olmadı. Herkesin hayatında mutlaka bir kez görmesi gereken yerleri Golden Bay Tour kalitesiyle görme şansını yakaladığımızdan dolayı kendimizi şanslı hissediyoruz. Sürekli seyahat eden bir çift olarak her zaman Gülgün Hanım gibi rehberlerle seyahat etmeyi arzuluyoruz. O kadar memnun kaldık ki şimdiden yaz ayında da sizlerle seyahat etmeyi planlıyoruz. Acentenizin kalitesi müşteri kalitesine de yansımıştır. Gerçekten seyahat etmekten çok iyi anlayan ve gezmekten keyif alan klas bir grupla seyahat ettik. Her şey için teşekkürler. Başarılarınızın devam etmesi temennisiyle...
Banu Siyahi

Goldenbay yekilileri ve Gn müdür Cem beyin dikkatine

2-17 Şubat tarihli turunuzla Güney Amerikaya gittim.
Rehperiniz Gülgün Asutay hanımla tanışmam bu vesile ile oldu. Böyle bir rehpere sahip olduğunuz için çok sanslisiniz.
Tur oncesi verdigi bilgilerle çok rahat ve hiçbir eksiğim olmadan nefis bir seyahat geçirdim. Ben bu kadar seyahat ederim böyle harika bir rehberler hiç karşılaşmadım. Her konuda inanılmaz bir bilgi sahibi alışverişlerde her konuya hakim ne nereden nasil en ucuza alınabilir. Konuları en ince detayına kadar biliyor. Fotoğrafçıyim ama makina almak istediğimde benden çok bilgi sahibi. Sorunlar oldugunda bile bir kere gülümsemesini kaybetmedi. Kendisinden kattığı becerileri ile akla hayale gelmeyecek güzellikler yaşattı. Kendisi ve sizi kutluyorum.
Goldenbay tur şimdiye kadar tanıdığım en iyi acenta bunun sebebide basta Gulgun hanım, harika hazırlanmış program her ani başka güzeldi, Ankara ofis Baris beyin adinida söylemeden geçemeyeceğim.
Sizi bu güzel ekipten dolayı kutluyorum. Harika rüya gibi bir 17 gün yasadım. Sonsuz teşekkürlerimle...
Kemal Tuğcu

Cem Bey, merhaba …
Bizim Guatemala – Meksika Turumuzdan döneli neredeyse iki hafta oluyor ama bir çoğumuz hala jetlag etkisinde olduğumuzdan mıdır nedir size ancak şimdi yazmaya fırsat bulabiliyorum.
Turumuz çok çok iyi geçti ve tüm katılımcılar adına size ve Elif Hanıma memnuniyetimizi ve teşekkürümüzü iletmek için geç bile kaldım.
Sayenizde Programı gayet iyi ve yeterli yapmışız. Daha uzun olmasını herhalde katılımcıların çoğunluğu da istemezdi. Ayrıca yemek ve otel organizasyonları da söz verdiğiniz gibi çok üst düzeyde idi.
İyi ki bu turu sizinle, Elif Hanımla ve GoldenBay Tour ile yapmışız, daha ne diyeyim ?
Selamlarımla iyi çalışmalar dilerim …
Kemal Tuğcu
Fazilet Sivri & Nihal İşleyen

Merhaba Goldenbay yetkilileri;

2012 Kasım Hindistan&Nepal gezinize katildik.Organizasyon bastanbasa cok titizlikle hazirlanmisti.Goldenbayturla ilk tanismamizdi ve bizi hic hayal kırıklığına uğratmadı. Tura kayit ve hazırlık aşamalarında oldugu gibi tur boyunca da güleryüzlü desteginden ötürü Gönül Hanıma ve beraberinde Burcu Hanıma teşekkür ederiz.Gezimiz boyunca her an yanimizda olan, keyifli dakikalar yaşamamıza sebep olan tur rehberimiz Leyla hanıma ayrıca teşekkür ve tebriklerimizi sunariz.

Fazilet Sivri& Nihal İşleyen
Dr. Şebnem Utku

sevgili gönül hanım

kurban bayramı baştanbaşa güney amerika turunuzdan son derece memnun kaldık
size ve barış beye çok teşekkürlerimizi iletiriz
bu sene hem büyük amerika turunda hem de baştanbaşa amerika turunda beraber olduk
umuyoruz ki daha nice turlarda beraber olalım

tekrar teşekkürlerim ve iyi dileklerimle

dr. şebnem utku
Tiraje Tuncer

Sayın Yetkili,

Kurban Bayramında acentanız ile Çin gezisine katıldık. Her bakımdan çok mükemmel bir gezi idi. Program çok yoğundu, 4 şehir gezdik, ama hiç yorulmadık. Oteller mükemmeldi, yemek için restoranlar otantik ve özenle seçilmişti. Rehberimiz Bora Bey her bakımdan herkesle büyük bir nezaketle ilgilendi, sorunlarımızı güleryüzle karşıladı ve giderdi. Grubumuz da çok mükemmel yol arkadaşları idi. Özellikle domestik uçuşlarda check-in ve bavul verme konusunda çok rahat ettik.

Tüm arkadaşlarımıza büyük bir zevkle sizleri öneriyoruz. Tek eleştirimiz uzun uçuşlarda acenta olarak koltuk rezervasyonlarının yapılmamış olması idi. Bu eksikliğin diğer turlarda giderileceğini umut ediyoruz.

Teşekkürlerimizle.
Alişan Balkan

Gönül hanım merhaba,

Kurban Bayram¹ında katıldığım G.Afrika & Zambiya gezisi her zaman olduğu gibi şirketinize yakışır bir şekilde olumlu geçti.
Teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Saygılarımla,
Alişan Balkan
Hande Genel

Gonca Hn.
Biz de sizlere böyle guzel bir tatil geçirmemize yardımcı olduğunuz için cok tesekkur ederiz. Hersey cok güzeldi . Hiçbir aksaklık olmadan keyifli gunler geçirdik. Hem Viyana , hemde Prag sehirlerin deki rehberlerimizden cok memnun kaldık.
En Yakin zaman da tekrar gorusmek dilegiyle...
Emekleriniz için cok teşekkürler...
Hande Genel
Yasemin Pekdemir

Gonca Hanım merhabalar,

Her şey çok iyi gitti, size bir teşekkür maili atacaktık, bizden önce davrandınız.
Teşekkür ederiz, hem herkese tavsiye ediyoruz, hem de yazın başka seyahat planlarında yardımınızı rica ederiz diye düşünüyoruzJ

İyi çalışmalar.
Yasemin Pekdemir
Numan Ulay

Gonca hanım iyi geceler,nice seyahati gayet güzel geçti. otel seçiminiz çok iyiydi. yeri süper, masena meydanında. teşekkür ederiz.
biz sıksık yurt dışına çıkyoruz ,gezilerimzde sizden de otel planlaması yapabiliriz diye düşünüyorum.siz de zaman zaman kampanyalardan bizi haberdr ederseniz sevinirim. tekrar teşekkür eder başarılar dilerim. numan ulay
Nilgün Dirgin

Gonul Hn. merhabalar nasılsınız...Ben Kısa Amerıka Turuna katılan misafirlerinizden Nilgun Dirgin... Öncelikle herşey için çok tesekkürler... verdiğim her kuruş helal olsun... cok begendım.Ben gecen yılda Meksıka-Cuba turunuza katılmıştım..Meksıka' Gülgün Hn.....Latin Amerıka'da da Cem Bey ıle seyahat ettik..Her ikisi de on numara insanlar... Zarif, nazik, kibar konusuna ve bölgeye hakim; ayrıca ciddi, neşeli, esprili,....
sizi gün içinde çok doğru yönlendirebilen insanlar.. Ayrıca bu kadar eglenebılecegımı ummazdım.Ozellıkle..Igasu selalelerı..ınanılmaz...Inanırmısınız tekrar gıdılebılır....Golden Bay' e cok tesekkurler..Iyıkı Zeynep Uygur sayesınde sızlerı tanıdık...Sızden bır rıcam olabılır..eger dusunursenız..Favela turu cok akıllıca degıl..inanın fakırlıgı Cuba'da gorduk...bu fakırlık degıl, pıslık..hem de cok pıslık..Arjantın , Brezılya , Iguacu Selalelerı...gordugum ıcın cok sanslıyım.TESEKKURLER......
Sabriye Aydan Elitez

DEĞERLİ GOLDEN BAY TOUR YETKİLİLERİ,

15-26/08/2012 TARİHLERİ ARASINDA ŞİRKETİNİZ TARAFINDAN DÜZENLENEN NEW YORK+BATI AMERİKA TURUNA KUZENLERİMLE BİRLİKTE KATILDIK.

ÖNCELİKLE, DÜZENLEMİŞ OLDUĞUNUZ BU TURDA YAPMIŞ OLDUĞUNUZ GEZİ ORGANİZASYONLARI (EXTRA TURLAR DAHİL) VE SON DERECE ÖZENLE SEÇİLMİŞ OTELLER İÇİN SİZLERE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİYORUZ.

ANCAK EN BÜYÜK TEŞEKKÜRÜ İSE; İLGİSİ, GÜVENİLİRLİĞİ, SEVECENLİĞİ VE BİLGİSİYLE BİZLERE AMERİKAYI DOYA DOYA YAŞATAN VE BU TURDAN DAHA BÜYÜK BİR ZEVK ALMAMIZI SAĞLAYAN MÜKEMMEL REHBERİMİZ TEFİK EGELİ’YE İLETİYORUZ.

BAŞKA TURLARDA BULUŞMAK DİLEĞİYLE.

SAYGILARIMLA,
Neşe Kuman

Sn. Yetkili,

Tur Şirketinizin 17.08-26.08.2012 tarihleri arasındaki Güney Kore-Japonya turuna kızım Begüm Üstünkaya ile beraber katıldım.

Tura kayıt aşamasından itibaren, Harbiye ofisinizden Esra Şevga’dan inanılmaz bir yardım ve ilgi gördüm.

Bu seyahat, turizm acentanızlayaptığım ilk seyahat idi. Seyahatimizin başladığı ilk günden son ana kadar herşey kusursuzdu . Çok güzel düşünülmüş ve organize edilmişti.
Kendinden emin, saygı ve sevgi dolu, işini bilen olaya ve turuna hakim, insan olarak da mükemmel olduğunu düşündüğüm tur rehberimiz Tuba Hanım ile seyahat mükemmel ötesi geçti.
Şirketinizce bizim memnuniyetimizin kendisine bildirilmesini özellikle rica ediyorum.

Bu kuşkusuz ekip işidir. Bu nedenle bu konuda emeği geçen tüm Golden Bay Tour çalışanlarını şahsınızda kutluyor, teşekkür ediyor, ve bundan sonra hiçbir arayışa girmeden tercihlerimi öncelikle şirketiniz için kullanacağımı ve tüm dostlarıma tavsiye edeceğimi bilmenizi istiyorum.

Başarılarınızın devamını diliyor, teşekkürlerimi birkez daha iletiyorum.

Saygılarımla,

Neşe KUMAN
Nuran Sezer

Merhabalar,
4 temmuz da Büyük Amerika turuna kızım İpek Sezer ve Yuceer ailesiyle kalabalik bir grup olarak buyuk Amerika turunuza katildik. Kaldigimiz oteller, katildigimiz ekstra turlar, kullandigimiz havayollari olsun her turlu detaydan cok memnun kaldik. Turlarimizda bize Murat Ozgul liderlik yapti. Ozellikle ona ayrica minnettariz. Oldukca donanimli bir rehber olmasinin yani sira cok guleryuzlu yardimsever ve ilgili bir insan oldugunu tur boyunca bize gosterdi. Hatta bizim kalabalik grubumuzun sorularina merakina isteklerine guleryuzle katlandi. Turumuzun bizim isteklerimiz dogrultusunda en mukemmel sekilde gecebilmesi icin elinden geleni yapti, tum imkanlari sagladi bunun icin ona mutesekkiriz. Golden Bay tour a da cok tesekkur ediyoruz, tekrar gorusmek uzere.
Nilgün ŞIKOĞLU

Sayin Yetkililer,

6 temmuz-15 temmuz 2012 tarihleri arasindaki Iskandinavya ve Fiyordlar turunuza katildim. Zor bir parkur ve yogun bir program olmasina ragmen, son derece mutlu olarak dondum. Neredeyse her gece bir otelde konakladik, her turlu araca bindik indik. Hicbir noktada en ufak bir aksama olmadi. Biletler onceden ayarlanmis, transfer yapacak otobusler her noktada bizi bekliyordu. Secilen otellere de deginmek isterim. Son derece konforlu ve guzel otellerde kaldik. Bir diger guzel husus da, otele geldigimiz anda oda anahtarlarimizi alip istirahate cekilmemizi sagliyan duzenin kurulmus olmasiydi. En ufak bir aksaklik veya bekleme olmadi.

Bu arada rehberimiz Sayin Tolga Karadag`dan bahsetmeden gecemiyecegim. Bilgisi, ilgisi ve profesyonellik seviyesi beni hayran birakti. Bunca tura atildim ancak onun kadar kaliteli bir rehbere rast gelmedim.

Gerci gezi sonunda dagitilan ankette de belirttim ama bir kez de mail ile durumu aktarmak ve Sirketinize geziyi cok farkli ve kaliteli kildigi icin tesekkur etmek istedim.

Basarilarinizin devamini diliyor tesekkurlerimi sunuyorum.

Nilgun SIKOGLU
Naile Şahinkaya

Sayın Yetkili,

Tur şirketinizin 18 Temmuz 2012 tarihli Amerika doğu-batı turunuza eşim ile katıldım.
Öncelikle memnuniyetimi ve teşekkürlerimi tur rehberimiz Tuba hanıma ve O tarihte Los Angeles'de bulunan Onuralp Bey'e turunuz nezdinde tekrar teşekkürlerimi bildirmek istiyorum.

20.07.2012 tarihinde Losangeles ta kaybettiğim çantamıiçinde pasaportumda vardı.kendi özel aracı ile LAS VEGAS'A getiren ONURALP bey'e şükran ve minnetimi tekrar sunuyorum.

Tuba Hanım'ın bilgi ve tecrübesi ayrıca 12 gün boyunca organizasyondaki profosyonelliğini sorunları çözmedeki becerisinden dolayı eşim ve benim hayranlığımı kazanmış bulunmaktadır.Lütfen sizlerden ricam şirketinizce benim memnuniyetimi taraflarına bildirilmesini özelikle sizlerden rica ediyorum.

Bir banka çalışanı olarak FİRMANIZIN heryerde olumlu görüşlerimi bildireceğimi ve bundan sonraki tüm yurtdışı gezilerimi sizin tour ile yapacağımı bildirir sevgi ve saygılarımı sunarım.

Naile ŞAHİNKAYA
Hale Kameroğlu / Nuran Güngören

İyi günler Goldenbay,

düzenlemiş oldoğunuz iskandinavya ve fiyortlar gezimizden salimen ve memnun bir şekilde yurdumuza döndük.Hem gezi programımız hem de rehberimiz için teşekkür ederiz.Rehberimiz Tolga Karadağ hakikaten bizimle yakinen ilgilenmesi,sorduğumuz sorulara verdiği cevaplar, okuduğu güzel şiirler ve nezaket dolu davranışlarıyla hepimizin gönlünde yer etti.Bu duygularımız teşekkürlerimizle kendisine iletirseniz mutlu oluruz.
Selin Tekin

Değerli Golden Bay Tour Yetkilileri, 16 Mayıs 2012 tarihli Amerika seyahatinden henüz dönmüş birisi olarak düzenlemiş olduğunuz organizasyon için sizlere ve özellikle tur rehberimiz sayın Murat Özgül Bey'e sonsuz teşekkürler.. Kendisi işinde son derece titiz, bilgi sahibi ve ilgili birisi olarak olabilecek en mükemmel tur rehberlerinden birisiydi. Sayesinde Amerika seyahatim hiç ummadığım kadar zevkli geçti..Teşekkürler ST
Burak Civelek

Sevgilerimle....
Burak Civelek
Değerli Golden Bay Tour Yönetici, Operatör, Rehber ve çalışanları; 23 Ocak 3 Şubat tarihleri arasında yapılan Batı Amerika &New York turuna katıldım... Sevgili tur rehberimiz MURAT ÖZGÜL sayesinde o meşhur Amerikan rüyasını sonuna kadar tecrübe ettik.. Bizlere bu eşsiz deneyimi yaşatan ve bilgi birikimi, güler yüzlülüğü, esprili kişiliği ve sabrıyla profosyonelliğini ispatlayan sevgili rehberimiz Murat Bey'e nezdinizde teşekkürü borç bilirim..
Diğer turlarda görüşmek dileğiyle...
Dilşat Süer

Sevgili Gonca Hanım,

İş yoğunluğu nedeniyle teşekkürlerimi hemen iletemediğim için üzgünüm.Şirketiniz aracılığıyla 3 arkadaşımla birlikte gerçekleştirdiğimiz Prague seyahatimizde gerek seyahat öncesi ,özenli, titiz çözüm üreten davranışlarınız gerekse seyahatimiz süresince konaklamamızı temin ettiğiniz otelin kalitesi (sırrını söylemedikleri bembeyaz çarşafları,temizliği,zengin kahvaltılarında sundukları peynirleri,lezzetli ekmekleri,yemekleri v.s.)en önemlisi rehberiniz sayın Ramil bey'in bir dost sıcaklığıyla bizi karşılayan ve hiç eksiltmediği samimi ilgisi ,hiçbir şeyi ,görülesi hiçbir yeri es geçmeden tarafımıza verdiği rehberlik hizmeti karşısında tarafınıza , şirketinize ve Ramil bey'e sonsuz teşekkürlerimi, arkadaşlarım ve tarafım adına iletiyorum.
Müge Kızılkaya Göl

Gerçek bir CENNET !!!

Eşim ve oğlumla birlikte 4 günlük nefis bir tatil geçirdik ANANTARA DHIGU’ da....
İnsan neresinden , hangi güzelliğinden başlayacağını bilemiyor; sorunsuz, gecikmesiz bir uçuş ve transferin ardından sıcak bir karşılama ile başladık tatilimize. Villa(Sunrise) odamız bir şahaser; geniş, ferah, çok hoşşş bir stilde döşenmiş, her türlü ayrıntı düşünülmüş bir yatak odası. Dış mekan banyosunu unutamıyoruz; nefis!!!Konforlu terasımız ve 10 adımda ulaşılabilen sahil, kum ve enfes deniz...Restoranların her biri elegan ve sunum, lezzet, ortam açısından hepsine tam puan verdik...Komşu ada VELI’ deki Tayland restoranı Ban Huraa’ yı yere göğe sığdıramayız. Sakın kaçırmayın ! O turkuaz mavisi denizden, bembeyaz yumuşacık kumdan vakit kalır mı, ne gerek var demeyin, “Infinity Pool”- Sonsuzluk Havuzu’ nda bir gün batımı geçirin. “Kids Club”- Çocuk Klubü gerek iç mekan, gerekse dış mekan aktiviteleriyle çocuklar için müthiş bir eğlence, oğlum inanılmaz güzel vakitler geçirdi. Otel, oda servisi, problem ve isteklerin karşılanmasında tam bir profesyonel, anında çözüm... Su sporlarında şnorkel ve palet ücretsiz veriliyor, sakın yanınızda taşıma zahmetine girmeyin. Oda-kahvaltı aldığımıza çok memnun kaldık, böylelikle istediğimiz restoranda dilediğimiz gibi yeme olanağı bulduk. “Fushi Cafe” restoranda kahvaltı çok zengin ve keyifli.
Eşsiz bir tatil geçirdik. GOLDEN BAY’ e çok teşekkür ederiz. Çocuklu bir Maldiv tatili için bizi en doğru adrese yönlendirdiler. ANANTARA DHIGU, cennette bir tatil derseniz, tek mekan...
Ali Semerci

Sevgili Golden Bay tour .

Sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum ve mesajımın özelklikle misafir yorumlarında yayımlanmasını rica ediyorum .Ben Ali Semerci MAR GRUP Yönetim kurulu başkanıyım inanın zor beğenen bir insanım 23 ocak 3 şubat batı amerika turunuza katıldım ama tur öncesi çok şüphelerim vardı bu tur yapılacakmıydı nasıl gececekti son dakika iptal olabilirmiydi fakat tüm şüphelerim olumsuz çıktı inanın geriye dönmek istemedim oğlumla beraber çok büyük zevk aldık hatta tur bitimi tatilimizi 4 gün uzattık rehber arkadaşımız MURAT ÖZGÜL kardeşimize teşekür etmeyi bir boç bilirim sağolsun tur detay listesinde olmayan birçok yerleri bizlere gezdirdiği gibi cana yakınlığı samimiyeti güler yüzlü olması unutulacak gibi diğil sağolasınız bundan sonraki seyahetlerimdede MURAT ÖZGÜL kardeşimle kesinlikle seyahet etmek isterim ve yapacağınız organizasyonlarınızdanda haberdar olmak isterim Unutmadan bu süreç içerisinde bizlere yardımcı olan Gönül hanımada teşekkür ederim SAĞOLASINIZ GOLDEN BAY TOUR İyi çalışmalar tekrar tekrar görüşmek üzere
Atilla Atalay

Gönül Hanım merhaba,
Dün sağ salim Küba’dan döndük. Genel hatları ile güzel bir gezi idi. Çok uyumlu güzel bir grup ile beraber olduk, size, tüm katkılarınızdan dolayı tekrar teşekkür ederiz.
Umarım mart, nisan ayında tekrar bir tura çıkarız, önerilerinizi bekliyoruz.
Selamlar,
Ayşegül Boy

21/26 ocak 2012 tarihlerleri arasında kamboçya vietnam gezisi yaptık.Tur liderimiz erdinç canberk idi.. gerek kendisine gerekse golden bay a çok teşekkür ederim. inanılmaz güzel 10 gün geçirdik herşey son derece düzgün ve çok keyifli geçti... tek sorunumuz çin yılbaşısı olduğu için heryerin kapalı olmasıydı. Tatilimizin sorunsuz geçmesini sağlayan sevgili rehberimize ve turumuza sonsuz teşekkürler
S.İNCİ SAYGIN

Uzun ve uykusuz bir günün ardından evime ve dün sabah da işimin başına geri döndüm.
Dün odama gelen arkadaşlarım yüzümün çok iyi, benim de çok mutlu göründüğümü söylediler.
Güzel bir rüyadan uyanmış gibi idim. Bunu sizlere Golden Bay ailesine borçluyum.
Sizin sayenizde çok güzel , çok değişik , sorunsuz ve benim açımdan huzurlu bir tatil idi.
Size ve sizin şahsınızda tüm Golden Bay ailesine teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

S.İNCİ SAYGIN
Pelin Muslu

Derya Hanım merhabalar,
Size teşekkür etmek istiyorum. Balayımız bitti ve işe başladık. Gerçektende dediğiniz gibi rüya gibi bir balayı geçirdik. Gidişimizden dönüşümüze kadar hersey cok güzeldi hiç bir aksama olmadı. Otel içinde iyiki sizin tavsiyenizi dinlemişiz, yemekler dışında herseyden cok memnun kaldık. Bunun için tekrar cok teşekkürler Derya Hanım.
Önümüzdeki yıl içinde Amerika turu planlıyoruz. Tekrar sizinle irtibata geçmek isterim. Umarım yine böyle güzel bir program ayarlayabiliriz.
Tekrar teşekkürler Derya Hanım, kolay gelsin...
AV. F. ŞENİZ KALAYCI

Gönül Hanım Merhaba;
İskandinavya gezimiz harikaydı, ailecek birlikte geçirdiğimiz ilk geziydi. Bunu da sizinle paylaşmıştım. Oteller de güzeldi, rehberimiz Tolga da işini çok iyi bilen ve canla başla bize yardımcı olmaya çalışan birisiydi.
10 günlük gezi marotonunda tabiki yorulduk, fakat zevkli bir yorgunluktu.
Hindistan gezisi için de rezervasyon yaptıracağız.
İyi çalışmalar.

AV. F. ŞENİZ KALAYCI


Degerli yetkililer,

27 Ag.2011 cikisli turumuzla ilgili hava muhalefeti nedeniyle yapilan 1 gunluk erteleme sonucu yasanan magduriyet tarafinizdan son derece hizli bir sekilde halledilerek giderilmis ve hicbir gun kaybi olmadan tur tamamlanmistir.Geziden ve tur rehberimiz Sn.Onur Alp beyin vermis oldugu rehberlik hizmetinden son derece memnun kaldigimizi belirtir nezdinizde kendisine ve sizlere tesekkurlerimizi iletiriz.Bundan sonraki gezilerimize Golden Bay ile devam etmek dilegiyle..

Ozturk ve Yasubuga
Aileleri
MK

Tuba Hanim Merhaba,

Oncelikle Uzakdogu gezimizden son derece memnun kaldigimizi belirterek baslamak isterim.Bugune kadar yaptigimiz geziler icerisinde, en cok memnun kaldigimiz seyahatinde bu oldugunu rahatlikla ilave edebilirim. Son derece iyi hazirlanmis bir programa eslik eden, olaganustu bir rehberin (Baris Beyin) onderliginde harika zaman gecirdik. Kendisi o kadar iyi bir insan ve yuksek niteliklere haiz bir kisilik ki, cikan ufak tefek sorunlari (gercektende cok cok azdi) cozme konusundaki yaklasimlarini izlemek bile takdire sayandi. Gerek profosyenelligi, gerek durust kisiligi, gerekse bilgisi ve konulara hakimiyeti ile boylesine bir calisaniniz olmasindan oturu firmanizida kutluyorum dogrusu. Bu arada birde ufak elestirim olacakti; kendisi citayi oylesine yukselttiki, bundan sonraki seyahatlerimizde de buna yakin bir rehberlik hizmeti arayacagimizdan emin olabilirsiniz, ayni seviyeyi bulabilmeninse hicte kolay olmadigini sizde takdir edersiniz saniyorum.

Her sey icin tekrar tesekkur ediyor, yine firmaniz araciligi ile yapacagimiz yeni bir seyahat programinda birlikte olmayi diliyorum (Baris Beyin rehberlik edecegi bir gezi tercihimiz olacaktir kuskusuz).

Saygilar,
MK
Fuat Öztürk

20-31 temmuz 2011 tarihinde yapmış olduğum USA seyahatim mükemmel geçti bir sonraki seyahatimi de aynı rehber (Ersin Seyhan) eşliğinde seyahat etmek isterim ayrıca Golden Bay Tour'un düzenlemiş olduğu orgnizasyonlardan son derece memnun kaldım her şey için teşekkür ederim.
Muzaffer Güler

20-31 temmuz 2011 tarihleri arasında katılmış olduğum amerika turu çok keyifli ve dolu dolu geçti. Golden bay tur operatorune ve rehberimiz sayın Ersin Seyhan beyefendiye teşekkür eder, bir sonraki yurt dışı turumun aynı rehberle olmasını umarım.
Gürkan Karadere

Değerli Golden Bay Tour Yetkilileri,

20 Temmuz 2011 tarihinde eşimle birlikte katıldığımız New York + Batı Amerika gezimizden Pazar akşamı itibarıyla döndük. Öncelikle düzenlemiş olduğunuz gezinin organizasyonu için sizlere teşekkürü borç biliriyoruz. Kaldığımız oteller, gezi esnasındaki ek turlar son derece özenle seçilmiş ve olabileceklerin en iyileriydi. Çok daha büyük bir teşekkürü ise Tur Rehberimiz Sayın Ersin Seyhan’a borçluyuz. Müthiş ilgili, işinde titiz, seviyeli ve hayatımızda gördüğümüz en mükemmel tur rehberiyle seyahat ettik ve sayesinde kendimizi hem güvende hissettik, hem de engin bilgisinden faydalandık. Bundan sonra kendisinin önderlik edeceği turlara katılmayı istiyoruz.

Golden Bay Tour’a, acenta yetkilimiz Sayın Tuba Doğan Hanımefendi’ye ve özellikle Rehberimiz Ersin Bey’e gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımla.

Gürkan Karadere
Lale Karaçak

20 - 31 Temmuz.2011 tarihleri arasında düzenlenen New York - Batı Amerika turunuzdan döndük. Bizler için unutulmaz bir organisazyon hazırlayan siz yetkililere ve 12 gün boyunca kusursuz hizmetleri nedeniyle rehberimiz Sayın Ersin Seyhan'a teşekkürü borç biliyorum. Ne yazık ki ülkemizde sadece tenkitler yazıya dökülür, teşekkürleri bildirmek önemsenmez. Ben,sizlere herşey için bir kez daha teşekkür ediyorum.
M.Hakan TEKEL

Gonca Hanım Merhaba;

Dun aksam balayı turumuzdan donduk. Sayenizde sorunsuz bir tatil gecirdik ve cok guzel otellerde konakladik. Ucak saatleri, secilen oteller, hava yollari hepsi cok guzeldi.

Oncelikle tum bu organizasyonlar icin tesekkur eder, bundan sonraki yurt disi seyahatlarimizde mutlaka gorusecegimizi bildirmek isterim.

Calismalarinizdaki basarilarinizin devamini dilerim.
Galip Cıngıllıoğlu

11 kasım-17 kasım 2010 tarihleri arasında barcelona gezisi icin goldenbaytour harbiye'den Gonca Tekin'den bilgi istedim.gercekten de ilk andan itibaren inanılmaz bir yardım ve ilgi ile karsılandım.geziden de cok memnun olarak döndüm.hersey cok güzel düsünülmüs ve cok iyi organize edilmişti.artık baska şirketlerle calısmayı aklımdan bile gecirmem.memnuniyetimden dolayı tatillerimde şirketinizden vazgecmeyecegimi bildiriyorum.bilgi ve ilgi kusursuzdu.organizasyon mükemmeldi.calısdıgınız yurtdısı partnerler de seckin şirketlerdi.hersey icin tesekkur ederim.
Yunus TURAL

İlgili Makama

-12-24 kasım 2010 tarihleri arasında düzenlemis olduğunuz malezya – kambocya – Vietnam turuna eşimle birlikte katıldım

-Genellikle seyehat etmeyi seviyorum ve sıkca seyehat ediyorum ancak tour programlarını fazlaca sevmediğimi itiraf etmeliyim çünkü farklı kültürde farklı yaş gurubunda farklı beklentileri olan insanlarla uyum sağlamak gerçekten zor bir durum bu nedenle eğer tour ile seyehat edeceksem seyehat edeciğim firmayı seçme konusunda titiz davranıyorum -Bu seyehat turizm acentanızla yaptığım ilk seyehat idi -seyehat edeceğimiz ülkeler özellikle ülkelerdi ve bir tour şirketi için katılanları memnun etmek bakımında zor bir destinasyondu Farklı iklimn farklı yemekler farklı konaklama imkanları vs Üstelik katılımcılar daha önce cok seyehat yapmıs artık olmanın getirdiği asırı motivasyonla memnun edilmesi zor insanlardı Ancak Seyehatimizin başladığı ilk günden son ana kadar Gerek ara transferler gerek otel secimleri gerek restorant secimleri tek kelime ile kusursuzdu Herhangi bir katılımcının (ısrarala problem arayanlar dahil) herhangi bir kusur bulma sansları neredeyse yoktu Kendinden emin saygılı işini bilen olaya hakim ve herseyden önemlisi herkese aynı mesafede durabilen insan olarak ta mükemmel olduğunu düşündüğüm bir tour rehberi ile seyehatimiz mükemmel ötesi geçti İçtenlikle söylüyorum tek kelime ile cok etkilendim ve cok beğendim Bunları söylerken inanın ben cok seyehat etmiş cok yer görmüs (iş icabı Ve seyehat amaclı ve ince eleyip sık dokuyan bir katılımcınızdım)

Bu kuskusuz bir ekip işidir Bu neden le bu konuda emeği gecen tüm çalısanlarınızı sahsınızda kutluyor teşekkür ediyor ve bundan sonra hiç bir arayışa girmeden tercihlerimideöncelikle acentanızın geleceğini ve tüm dostlarıma gurula tesviye edeceğimi bilmenizi istiyorum Buraya kadar olayın genel hatlarını aktarmaya calıstım Ayrıca özemle le ilgili olarak Tour un 2 nci günu bir Cumartesi sabahı idi malezyadan kambocyaya gecmek için hava alanına transfer olduk Ancak ne yazıkkı eşimin pasaport süresi 6 ayın altına 5,5 aya düştüğü gerekçesiyle çıkış izni vermediler ve biz guruptan ayrılaral Kuala Lumpur da lkalmak zorunda kaldık Pazar günü olduğu ve elçilik kapalı içinde herhangi bir işlem yapamadık Ancak Müşteri temsilciniz sayın esra hanım Tatil günü olmasına rağmen ve malezya ile turkiye arasında 6 saat fark olmasına rağmen düşünun malezyada saat sbah dokuz ancak turkiyede gece 3 Her an her dakika problemimizin başladığı ilk dakıkadan son ana kadar gerçekten olağan üstü bir ilgi ile her an yanımzada oldu Bunu içtenlikle hissettik Bu onun görevi zaten diye düşünmeyin lütfen Hayatım yöneticilikle geçti aradaki farkı anlayabilirim Ayrıca bu problem boyunca sirketiniz bu konuda kimin hatalı yada suclu olduğunu aram pesine düşmeyip tamamen iyi niyetle problemleri çözme yoluna gitti Rehberimiz sıkça kendei telefonundan arayarak durum sordu tada bilgi verdi 2 gün geçte olsa tekrar guruba klatıldık ve muhtesem bir tatil geçirdik Tüm içtenliğimle sahsınızda önce acentanızı rehberimiz Erdinç Canberki ve özellikle henüz tanışma fırsatımız olmasada sayın esra hanıma içtenlikle teşekkür ediyorum

Saygılarımla
MELIS & TOM FAIRBAIRN

Gonca Hanım - a late but big thank you for your help organising our honeymoon. We had a great time, and appreciate the last minute changes you helped us out with. You provided a great service.

Many thanks once again.

Tom and Melis
ICLAL OGUZTURK

20.01.-28.01.2017 tarihleri arasinda Kisa Guney Amerika turunuza katildik.Cok memnun kaldik hersey gayet guzeldi ama en guzeli rehberimiz BARİS İcer idi.Baris'imiz bilgisi,efendiligi,nezaketi,sevgisi,saygisi,is disiplini ve de hosgorusu ile muhtesemdi.Kendisini tanimaktan cok mutlu olduk,gurubumuz da superdi.Baris'in onderliginde harika bir uyum yakaladik.
Bu guzel tur ve de harika rehber icin tesekkur ederiz.Umarim Baris'li baska turlarda yapariz.
Meltem Keskin Köylü

Merhabalar

Yakınında pek çok tanınmış tur firma olmasına rağmen.
Her yıl firmanızın Ankara ofisininde görevli Barış Çağıran beyefendiden yurt dışı turu almaktayım.
Bunun nedeni sadece firmanızın başarısı değil aynı zamanda
verdiği hizmet ve asistanlıkla ile Barış Çağıran (Ankara ofisinden) beyin katkılarıdır.

Barış Çağıran beyefendinin firmanıza kattığı değeri siz zaten biliyorsunuzdur.
Ancak bende bu konuya bir kez daha vurgu yapmak istedim.

Sizin aracılığınızla kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

İyi çalışmalar
Meltem Keskin Köylü
Nergis Gülengül Özel

2016 tarihinde gerçekleşen İskandinavya Turunda, turumuzda bulunan Gonca Tekin hanımla ilgili olarak görüşlerimi bildirmek isterim.

Kendisi Goldenbay la tanıştığımdan bugüne benim iletişim kurduğum kişidir. Bahsi geçen turda da kendisini daha yakından tanıma fırsatım oldu. Yergilerin çok, övgülerin az olduğu ülkemizde hak eden kişilere hak ettikleri değerin verilmesi adına bu maili yazma gereği duydum.

Turun başlangıcından sonuna kadar her zaman sıcaklığını, güzel ve güler yüzünü eksik etmeyip, yaşadığımız özel sıkıntılarda dahi daima özverili davranan, her başımız sıkıştığında bize ulaşan yardımsever tutumlarıyla gönlümüzü kazanan Gonca hanımın takdiri hak ettiğini düşünüyorum.

O olmasaydı belki tur bu kadar iyi geçmezdi, takdir ve teşekkürlerimi de kendisine iletiyorum.
Nilgün Güven

Merhaba Gonca/Gönül Hanım,

Güney Afrika gezisinden döndük. Rehberimiz Tanzer Beye ve sizlere teşekkür ediyoruz. Otellerimizin konumları , programımız çok güzeldi. Goldenbay farkıyla çok güzel bir tatil geçerdik. Başvuru aşamasından tatile çıkacağımız güne kadar sizlerin takibi, ilgisi de sizleri vazgeçilmez kılıyor. Tekrar teşekkürler.....

Diğer proğramlarınızda görüşmek dileğiyle.
Nilgün Güven
Gizem Özüberk

Gonca Hanım Merhaba,

Herşey için çok çok teşekkür ederiz.

Giderken biraz tereddütlüydük aslında ama herşeyin en iyisini ayarlamışsınız gerçekten mükemmeldi,
tüm turlarda yerimiz en önlerdeydi Bangkokda ki rehber harikaydi Bangkok aşırı pisti ve pis kokuyordu ama buna sizin yapabileceginiz bisey yok (;
Phuketde de hic bir sorun yasamadik. sizinle calismaktan mutluluk duyduk, iyi ki dedik, yine yine kesinlikle yeniden dedik:)
tesekkurler hersey icin tekrar, hoscakalin, gorusmek uzere (:
Gonca & Şölen Soya

Gonca Hanım merhaba,

Aslında döneli 15 gün oldu ancak döner dönmez oldukça yoğun iş temposuna girdiğimiz için maili ancak yazabiliyoruz. Tatilimiz tek kelimeyle mükemmel geçti! Biliyorsunuz en çekindiğimiz konu havanın çok yağmurlu olmasıydı, ancak şansımıza tek damla yağmur görmeden 6 günü tamamladık. Otel temizlik, misafirperverlik, yemekler, oda kalitesi, deniz ve sahil açısından çok başarılıydı. Ek balayı benefit'i olarak sunulanları (yemek+cruise) ve her şey dahil paketini de oldukça yeterli ve memnun edici bulduk.

Siz oteli bize önerirken "çok kişiyi gönderdik, hiç şikayet almadık" demiştiniz, lütfen bundan sonra soranlara bizim ne kadar zor seçtiğimizi ve ne kadar memnun kaldığımızı anlatın :)

Süreçteki tüm desteğiniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz, en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle.

Selamlar,

Gonca & Şölen
Hülya-Ufuk Coşkun

Sayın Cem Şahin ve Golden Bay Yetkilileri;

Kasım'ın 5'inde başlayıp, 21 gün süren enfes bir "Orta Amerika Turu" yaptık!!!!!

Şimdiye dek, sizlerle bir çok ülke ve şehir gezdik, memnuniyetimiz fazlaydı ki bu turda yine sizleri tercih ettik. Bu güzel organizasyon için iki kişiye sizlerin nezdinde çok teşekkür ederim.

Birincisi, bizlerin bu tura kaydımızı alan, her zaman ki sabırlı ve yardım sever tutumlarıyla bu işlemi sonuçlandıran güler yüzlü ki yüzünü hiç görmedik ama ses tonundan çıkardığım kadarıyla, Sayın Gönül Oytun Hanıma çok çok teşekkür ederim.

İkincisi ise bize bu güzel turda çok iyi servis veren, hoş görülü ve anlayışlı ve de sabırlı, güler yüzlü cevaplarıyla bizleri rahatlatan, daima bizlerin konforunu ve rahatını düşünen iyi bir rehber olduğu kadar çok da iyi bir insan ve dost olan Rehberimiz Sayın Mutlu Günay Beye sizlerin huzurunda çok çok teşekkür ederim.
Başka bir Golden Bay etkinliğinde, yine Mutlu Beyle birlikte olabilmek dileğiyle, kalın sağlıcakla....

Hülya-Ufuk Coşkun
Zeren Dinçer

gonca hanım,

17-23 eylül Prag viyana seyahatinden dönmüş bulunmaktayız. Bize rehberlik hizmeti veren Serkan Bey'e gösterdiği yakın ilgi için çok teşekkür ederiz. Daha sonra bölgeye yapacağımız turlarda da kendisini rehberimiz olarak görmeyi arzu ediyoruz.

Sizin değerli çalışmalarınız için de ayrıca çok teşekkür ederiz.

Otel seçiminiz ve uçak saatlerinden çok memnun kaldık.

Selamlar,sevgiler..
HAKAN CİHAN KOMUT

2014 Ramazan Bayramı programını Goldenbay tur ile Büyük Britanya turu yapmaya karar vermiştik.
Bizler gezgin bir aile olarak çeşitli yerlere gittik fakat bu turla ilgili mutlaka bir şeyler yazma gereğini hissettim.

Rehberimiz Emin Gümüş beyefendi idi. Rehber kelimesini yazarken bu ifade için çok hafif kaldığını düşünüyorum.
Gerçek bir beyefendi, kendi konusunda uzman bir kişilik… Birçok gezide çok kişiler gördüm ancak Emin Bey’i ayırıp ayrı bir güzide köşeye sadece bilgisiyle değil, ilgi ve alakasıyla, gezilecek yerler ile ilgili olağanüstü deneyimiyle, kişisel özellikleriyle anlatmasam ya da değinmesem Türkiye’de yaşayan ve eş değer olan rehber arkadaşlardan ayırmasam büyük bir eksiklik yaptığımı düşünürdüm.

Bu vesileyle bu muazzam geziyi bize sağlayan Goldenbay tura ve uzman rehberimiz Emin Bey’e teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Nice böyle profesyonellerle dünyayı gezmeye diyorum.
Sağlıcakla kalın…

HAKAN CİHAN KOMUT
Dr. Berrin Bilgin

Gonca Hanım merhaba,

Newyork'tan 23 Haziran Pazartesi günü döndük .
Newyork -Orlando seyahatimizde seyahatimizi planlamamız aşamasında gösterdiğiniz titizlik ve önerileriniz ; uçak saatlerimiz ve aktarmalar sırasında herşeyin tam da belirttiğiniz koşullarda olması bizi çok mutlu etti. Orlando Havaalanından bile sizi arayarak desteğinizi aldık . Sayenizde sorunsuz bir yolculuk geçirdik . İşinize gösterdiğiniz ciddiyet size ve çalıştığınız kuruma güven duymamızı sağladı.
Herşey için sonsuz teşekkürler . Özellikle de her seferinde güleryüz ve samimiyetle olan ilginiz için :) Bundan sonraki seyahatlerimizde de herzaman güvenebileceğimiz biri olduğunu bilmek memnuniyet verici .

Iyi çalışmalar diliyoruz.
Sevgiler
Dr. Berrin Bilgin