Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

NEHİR TURLARI

Anasayfa » Nehir Turları » Rhone & Saone Nehirleri

TURLAR

VİZE DURUMU

Nehir Gemi Şirketleri Fiyat Listesi

Rhone & Saone Nehir Turları

Golden Bay Tour; İsviçre’deki Alp Dağları’ndan başlayıp Fransa üzerinden Akdeniz’e dökülen Rhone ile onun bir kolu olan Saone’yi, muhteşem bir nehir turu ile keşfetmek için sizleri web sitesine davet ediyor! Yaklaşık 8 gün sürecek olan, ister Ramazan Bayramı gibi uzun tatillerde ister güzel bir nehir sezonunda tercih edebileceğiniz Rhone & Saone kapsamındaki nehir turlarını Golden Bay Tour’un gezi programları arasından keşfetmeye hazır olun!

Lyon’dan Arles’e, Le Pauzin’den Avignon’a kadar pek çok noktadan geçen rüya gibi bir gezi planını içeren Rhone & Saone nehir turlarında; nehrin tertemiz havası eşliğinde görsel bir şölen sizleri bekliyor. Fransa’nın simgesel isimlerinden biri olan Van Gogh’un müzesini görebileceğiniz, egzotik özellikleri yansıtan kasabaları gezebileceğiniz nehir turları ile rahat bir ulaşımın yanında lüks ve eksiksiz bir hizmetin de tadını çıkarabilirsiniz.

Eğer siz de nehrin duru suyundaki enerjiyi ve özgürlüğü hissetmek, tatilinizi ezber bozan bir gezi planı çerçevesinde yapmak istiyorsanız; Golden Bay Tour’un Rhone & Saone nehir turlarını tercih edebilirsiniz.

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

+ 90 212 232 88 00 Merkez
+ 90 216 463 40 00 Suadiye
+ 90 232 463 59 29 İzmir
+ 90 312 466 18 22 Ankara
Copyright © 2020 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1