Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

NEHİR TURLARI

Anasayfa » Nehir Turları » Volga Nehri

TURLAR

VİZE DURUMU

Nehir Gemi Şirketleri Fiyat Listesi
VOLGA NEHRİ TURLARI
VOLGA NEHRİ TURLARI
RUBLEV GEMİSİ ile VOLGA NEHRİ
2021 Yaz Sezonu İçin Çok Yakında...
1499 €
İNCELE

Volga Nehri Turları

Avrupa’nın en uzun nehri olarak bilinen Volga Nehri’ne eşi benzeri olmayan bir gezi planı yapmaya ne dersiniz? Sizlere lüks gemiler, deneyimli yetkililer ve kusursuz bir gezi programı ile Volga Nehri’ni keşfetmenin en keyifli yolunu sunan Golden Bay Tour’un nitelikli turlarından faydalanarak bambaşka bir tatil deneyimi kazanabilirsiniz! Nehrin gezilebilecek en güzel zamanlarını içeren belli başlı tarihlerde gerçekleşecek turları, Golden Bay Tour’un web sitesi üzerinden kolayca inceleyebilirsiniz.

Adını bembeyaz görünen sularından alan Volga, diğer adıyla İdil Nehri; coğrafi konumu gereği özel bir yere sahip noktalardan biri olarak Avrupa’nın en gözde gezi rotalarındandır. Ulaşıma elverişli akıntısı sayesinde gemi ile mükemmel bir seyahat imkânı veren Volga nehri, kendine has güzelliğinin yanı sıra barajlarıyla da ünlü noktalar arasındadır. Rostov, Moskova, St. Petersburg gibi şehirleri görme fırsatı da bulabileceğiniz Golden Bay Tour’un düzenlediği Volga nehri turu kapsamında nehrin yanı sıra çevresindeki şehirleri de tanıyabilirsiniz.

Aralarında Vasiliy Kandinski ve Rublev gibi seçeneklerin yer aldığı gösterişli gemilerle gerçekleştirebileceğiniz Volga Nehri programının detaylarını Golden Bay Tour’un web sitesinde bulabilirsiniz.

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

+ 90 212 232 88 00 Merkez
+ 90 216 463 40 00 Suadiye
+ 90 232 463 59 29 İzmir
+ 90 312 466 18 22 Ankara
Copyright © 2020 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1