Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

GEMİ TURLARI

Anasayfa » Gemi Turları » Baltıklar & Norveç Fiyortları

TURLAR

VİZE DURUMU

Gemi Şirketleri Fiyat Listesi

Baltıklar & Norveç Fiyortları Turları

Kayaların ve buzulların tamamen doğal etmenlerle şekillenmesinden oluşan Norveç Fiyortları ile Kuzey Avrupa’nın nefes kesen Baltık Denizi’ni keşfetmek için Golden Bay Tour’un üstün hizmetinden faydalanın! Kendilerine has yapılarıyla doğayla iç içe birbirinden sıra dışı günler geçirmenizi sağlayacak Baltık ülkeleri ve Norveç Fiyortları gezilerini Golden Bay Tour’un web sitesinde kolayca inceleyebilir ve hayalinizdeki rotayı keşfedebilirsiniz!

Kuzeyin Çarpıcı Manzarasını Keşfedin!

İster Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi uzun tatillerde ister yılın dilediğiniz herhangi bir zamanında tercih edebileceğiniz Baltık ülkeleri ve Norveç Fiyortları turu; kutup bölgesinin en güzel noktalarına şahit olma fırsatı sunuyor. Kapsamlı ve verimli bir turun sizleri beklediği Baltıklar ve Norveş Fiyortları turu; Almanya’dan Rusya’ya, Danimarka’dan Estonya’ya kadar tek seferde pek çok ülkeyi görebilme imkânı veriyor. Aralarında Hamburg, Kopenhag, Helsinki, Stockholm gibi şehirlerin yer aldığı en çok merak edilen noktaları görebileceğiniz bu tur ile deniz seyri ile kültürel gezinin benzersiz buluşmasına dahil olabileceksiniz. Bir yandan lüks gemiler eşliğinde mavi sularda benzersiz bir yolculuk yaparken bir yandan da doğal zenginlikleri görebileceğiniz ve mis gibi körfez havasını içinize çekeceğiniz Baltık ülkeleri ve Norveç Fiyortları gezisinde, kendinizi bambaşka bir dünyada gibi hissedeceksiniz!

Tatil planınızı sıra dışı bir yer görmek ve ister ailenizle ister arkadaşlarınızla benzeri olmayan deneyimler yaşamak üzerine kurduysanız, Golden Bay Tour’un Baltık ülkeleri ve Norveç Fiyortları turuna göz atabilirsiniz. Yılın belli başlı zamanlarında düzenlenen turların seyahat çizelgenize uygun seçeneklerini değerlendirebilir, görmek istediğiniz yerleri gezi programı içinde rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Sizin için en uygun tarih, fiyat ve program bilgilerini içeren Baltık ülkeleri ve Norveç Fiyortları turuna tek tuşla rezervasyon yaptırabilirsiniz!

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

+ 90 212 232 88 00 Merkez
+ 90 216 463 40 00 Suadiye
+ 90 232 463 59 29 İzmir
+ 90 312 466 18 22 Ankara
Copyright © 2020 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1