Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

YURTDIŞI TURLARI

Anasayfa » Yurtdışı Turları » Uzakdoğu Turları » SÖMESTRE'DE THY İLE VİETNAM & KAMBOÇYA & LAOS
SÖMESTRE'DE THY İLE VİETNAM & KAMBOÇYA & LAOS

SÖMESTRE'DE THY İLE VİETNAM & KAMBOÇYA & LAOS

Hanoi(Halong Bay’de Tekne Gezisi) / Luang Prabang / Siem Reap / Saigon
Tarihler: 25 Ocak 2022
Günler: 10 GECE 11 GÜN
Yakında
BİLGİ İSTEYİN
 • 25 / 26 OCAK 2022 SALI / ÇARŞAMBA: ISTANBUL / HANOI 
  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Golden Bay Tour – Türk Havayolları kontuarı önünde akşam 23:30’da buluşma. Golden Bay Tour rehberinin misafirlerimize gerekli evrak ve seyahat belgelerini vermesinin ardından, sırasıyla check-in, pasaport ve gümrük işlemleri yapılacaktır. Daha sonra Türk Hava Yollarına ait TK 164 nolu sefer ile 02:20’de Hanoi’ye hareket. Ortalama 10 saatlik bir uçuşun ardından dünyada komünizm ve kapitalizmi bir arada yaşayan tek ülke olan, yıllarca Fransız sömürgesi olmuş ve ABD ile yaklaşık 15 sene süren bir savaştan galip çıkmış Vietnam’ın en kuzeyinde, Çin sınırına çok yakın bir noktada bulunan başkent Hanoi’ye hareket ve yerel saat ile 16:10’da varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer ve odalara yerleşme. Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.

  27 OCAK 2022 PERŞEMBE: HANOİ 
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra Hanoi’yi tanıtan panoramik bir tur yapacağız. İlk önce göl kenarında bulunan Tran Quoc Pagodasını ziyaret edeceğiz. Ardından Vietnam’ın Ho Amcası olarak adlandırılan, bugünkü modern Vietnam’ın kurucusu Ho Chi Minh’in Mozolesini (dışarıdan) ziyaret edeceğiz. Daha sonra sırasıyla başkentin sembolü Tek Kolonlu Pagoda’yı ve 1070 yılında Kral Ly Nhan Tong tarafından yaptırılmış ve Konfiçyus’a ithaf edilmiş Edebiyat Tapınağını ziyaret edeceğiz. Hoan Kiem Gölünü, aziz olarak nitelendirilen ve ülkenin en önemli şahsiyetlerinden olan, Moğollara karşı vermiş olduğu mücadeleden ötürü General Van Xuong adına yapılmış Ngoc Son Tapınağını ziyaret edeceğiz. Gölün etrafındaki Vietnam ve Fransız Koloni tarzı mimariyle yapılmış olan evlerde dikkatinizi kesinlikle çekecektir. Daha sonra Hanoi’yi bir de Vietnamlıların yüzyıllardır kullandıkları üç tekerlekli Cyclo adlı yerel araçları ile tanıyacağız. Cyclo turumuzda Fransız Koloni Döneminden kalma 36 birbirini dik kesen küçük caddelerden oluşan Eski Mahalle, İpek Caddesi, Kağıt Caddesi, Ayakkabı Caddesi, Bronz Caddesi ve Pagoda göreceğimiz yerler. Turdan sonra otelimize transfer. Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.

  28 OCAK 2022 CUMA: HANOİ (HALONG BAY)
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra UNESCO tarafından koruma altına alınmış dünyada eşi benzeri olmayan, tam 3000 adet minik adacıktan oluşmuş Halong Bay’e sabah erken hareket. (Hanoi’nin 170 km doğusundadır) Bu kültür mirasında san pan tipi çok hoş Vietnam tekneleri ile öğle yemekli güzel bir tur yapacağız. Turumuz esnasında ayrıca geçtiğimiz 10 yıl içerisinde bulunmuş mağaraları da ziyaret edeceğiz. (Öğle yemeği teknede alınacak olup deniz ürünleri ağırlıklıdır). Turdan sonra saat 15.00 – 16:00 saatleri arasında Hanoi’ye hareket. Akşam yemeğimizi Colette adlı yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.

  29 OCAK 2022 CUMARTESİ: HANOİ / LUANG PRABANG (LAOS)
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra QV 316 nolu sefer ile Güneydoğu Asya’nın bakir ormanlarında saklı, Budizm’in mistisizmi içinde yaşayan Laos’un tapınakları ve rahipleri ile ünlü, büyülü şehri Luang Prabang’a 10:30 da hareket ve yerel saat ile 11:30 da varış (bugünkü Hanoi / Luang Prabang uçuşunuz daha geç ve aktarmalı olabilir). Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra özel aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra kısa bir süre dinlenmek için serbest zaman. Daha sonra 20. yüzyılı savaşların arasında geçirmesine rağmen, kendi kültürel değerlerini kaybetmemiş bu güzel şehri tanıtan bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında Kraliyet Sarayı Müzesi, Theravada Budizmi’nin dünyadaki en önemli merkezleri olan Visoun, Aham, Mai, Sene ve Xiengthong Tapınakları, muhteşem manzarası ile Phousi Tepesi ve akşamları yerel halkın akın ettiği ünlü akşam pazarı göreceğimiz yerlerden bazıları. Bugün içerisinde öğle yemeğimizi Prabang Kitchen adlı yerel bir restoranda alacağız. Turdan sonra otelimize transfer. Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.

  30 OCAK 2022 PAZAR: LUANG PRABANG (LAOS)
  Sabah erkenden alınacak kahvaltıdan sonra, Luang Prabang turumuza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Özel otobüsümüzle yapacağımız, tam gün sürecek olan bu gezide el değmemiş doğanın tadını çıkaracağınız Pak Ou mağarasını gezdikten sonra ki burası Laos’lu Budist Hacılar tarafından kutsal sayılmaktadır ve içeride binlerce Buda heykeli bulunmaktadır, dünyada sadece bu coğrafyada bulabileceğiniz eşsiz güzellikteki otantik yerleşim birimleri olan Xanghai ve Phanom köylerine gidip, buradaki doğayla bütünleşmiş geleneksel Laos hayatına şahit olma fırsatını bulacaksınız. Öğle yemeğimizi tur esnasında piknik şeklinde lunch box’lar da alacağız. Öğleden sonra Khouangsi Şelalelerini, Ban Ouay, Ban Ou ve Ban Thapene adlı etnik Laos’lu köylüleri göreceğiz. Daha sonra şehre dönüş ve akşamüzeri güneş batımını seyredeceğiniz Siphouthabath Tapınağı’nı ziyaretimizle bugünkü turumuz son bulacak. Akşam yemeğimizi otel dışında yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde. 

  31 OCAK 2022 PAZARTESİ: LUANG PRABANG / SİEM REAP (KAMBOÇYA)
  (Arzu edenler bu sabah, safran rengi kostümleri ile her sabah gerçekleşen rahiplerin ritüellerine iştirak edebilirler. Bu esnada unutulmaz fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz. Bu ritüel sabah 05:00 itibari ile gerçekleşmektedir. Makinelerinizi bir gece önceden lütfen şarj ediniz).
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra VN 931 nolu sefer ile saat 14:40 da uzun yıllar balta girmemiş yağmur ormanlarının içinde saklı kalmış, unutulmuş ve sadece 200 kilometrekarelik alan üzerine kurulu, bağrında dünyanın en büyük tapınaklar zincirini bulunduran Siem Reap’a hareket ve yerel saat ile 16:05 de varış (Bugünkü Luang Prabang / Siem Reap seferi daha geç ve aktarmalı olabilir). Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşam yemeğimizi otel dışında yerel bir restoranda geleneksel Khmer dansları ve gösterileri eşliğinde alacağız. Geceleme otelimizde.

  01 ŞUBAT 2022 SALI: SİEM REAP (KAMBOÇYA)
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra Siem Reap’ı kapsamlı olarak tanıyacağımız turumuza başlayacağız. Bugünkü turumuzda önce Sırasıyla Kravan, Srah Srang, Banteay Kdei, Ta Som, Neak Pean ve Preak Khan Tapınaklarını göreceğiz. Öğle yemeğimizi Malis adlı yerel ir restoranda alacağız. Yemeğin ardından 1200 yıl önce inşa edilmiş olan ve gördüğünüzde büyülü bir mistik atmosfere bürüneceğiniz ünlü Amerikalı aktris Angelina Jolie’nin başrolünü oynadığı Tomb Raider filminin de çekildiği Angkor Wat Tapınaklar zincirini ziyaret edeceğiz. Angkor Thom Güney Kapısı, Bayon, Baphuon, Ta Phrom Tapınaklarını, Cüzzamlı Kral Leper ve Fil Teraslarını, ardından etrafı çitlerle çevrilmiş Kraliyet bölgesini gezeceğiz. Akşam yemeğimizi FCC Angkor adlı yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.

  02 ŞUBAT 2022 ÇARŞAMBA PERŞEMBE: SİEM REAP (KAMBOÇYA)
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra Tonle Sap gölüne transfer ve yerel bir tekne ile göl üzerindeki köyleri ziyaret edeceğiz. Burada yerli halkın ve balıkçıların yaşamlarını nasıl sürdürdüklerine şahit olacağız. Öğle doğru Siem Reap’a geri dönüş ve öğle yemeğimizi Palate Angkor adlı yerel bir restoranda alacağız. Ardından Les Artisan D’angkor ve Khmer Sanatlarını ziyaret. Burada otantik el işi eşyalar satın alabilirsiniz. Turdan sonra akşam yemeğimizi Hard Rock adlı restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.

  03 ŞUBAT 2022 PERŞEMBE: SİEM REAP / HO CHI MINH CITY (SAİGON) (VİETNAM)
  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra K6 808 nolu sefer ile saat 10:25’de Vietnam’ın en çok turist çeken, Fransızlar’dan kalma tarihi binaları ile ünlü eski adı Saigon olan Ho Chi Minh City’ye hareket ve 11.40’da varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer olmadan önce Vietnam ile ABD arasında yapılan savaş esnasında Kuzey’lilerin yaklaşık 200 km uzunluğunda yer altına yaptıkları tünelleri, Amerikan askerlerine karşı iptidai yöntemlerle vermiş oldukları kurtuluş mücadelesinin yapıldığı kampları, siperleri göreceğiz. Öğle yemeğimizi yerel Ben Nay adlı restoranda alacağız. Yemekten sonra dünyanın en fazla motosikletinin bulunduğu Saigon’a dönüp şehri tanıtan panoramik bir tur yapacağız.  (yaklaşık 3 milyon adet) Gösteri Merkezi (Reunification Hall), Opera Binası, Halk Komitesi Binası (Parlamento) ünlü Continental ve Rex Otelleri, Cholon adlı Çin Mahallesi, Dong Ru Caddesi, eski Başkanlık Sarayı’nı göreceğiz. Akşam yemeğimizi otel dışında Le Chateau adlı yerel bir restoranda alacağız. Yemekten sonra otelimize transfer.  Geceleme otelimizde. 

  04 ŞUBAT 2022 CUMA: HO CHI MINH CITY (MEKONG DELTASI) / İSTANBUL
  Sabah erkenden alınacak kahvaltıdan sonra güzel kent anlamına gelen My Tho’ya özel aracımız ile gidecek, oradan ünlü Mekong Deltasında Vietnamlılarca Dokuz Başlı Ejder Nehri diye bilinen, üzerinde yüzlerce minik adacığın bulunduğu, kolları birer labirent gibi etrafı saran Song Tien Giang nehri üzerindeki Thoi Son Adasını, Vinh Trang Pagodasını ziyaret edecek ve kanallarda minik sampan tipi tekneler ile dolaşacağız. Mekong Deltası turumuzun ardından dönüş uçuşumuz için havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayolları’na ait TK 163 nolu sefer ile 21:40’da İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta. 

  05 ŞUBAT 2022 CUMARTESİ: / İSTANBUL
  Sabah yerel saat ile 05:40’da İstanbul Yeni Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

  TOPLAM 10 GECE / 11 GÜN
   

 • fotoicon
  fotogaleri
 • FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:
  *İstanbul / Hanoi /– Saigon / İstanbul arası Türk Havayolları ile ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti.
  *Hanoi / Luang Prabang / Siem Reap / Saigon arası yerel Havayolları ile ekonomi sınıfı tek yön uçuşlar.
  *İç ve dış hatlardaki tüm uçuş ve güvenlik vergileri.
  *Hanoi’de 3 gece Silk Path Hotel’de, Luang Prabang’da 2 gece Grand Luang Prabang Hotel’de, Siem Reap’da 3 gece Sakmut Boutique Hotel’de, Saigon’da 1 gece Grand Silverland Hotel’de veya bir benzeri otellerde yatak kahvaltı bazında konaklamalar.
  *Programda belirtilen öğle ve akşam yemekleri (bunlardan 2 tanesi yerel şovludur - içki ve meşrubatlar hariç)
  *Programda belirtilen tüm turlar ve giriş ücretleri.
  *Programda belirtilen tekne gezi ücretleri.
  *Tüm havalimanı / otel / havalimanı transferleri.
  *Tüm seyahat boyunca bizimle birlikte olacak olan yerel rehberler.
  *Tecrübeli Golden Bay Tour rehberlik hizmetleri.
  *Zorunlu Türsab sigortası

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
  *Otellerde yapılacak olan kişisel harcamalar (minibar, telefon, restoran, kurutemizleme, vs.).
  *Kamboçya ve Vietnam vize ücretleri (Kamboçya ve Vietnam vizeleri – davetiye ile - sınırda her yolcu tarafından münferiden alınmaktadır. Vize ücreti kişi başı Vietnam için yaklaşık 50 USD, Kamboçya için ise 30 USD olup, vize alımı için 2’şer adet renkli vesikalık fotoğraf gerekmektedir.)
  Vietnam ve Kamboçya Vizeleri için Dikkat edilmesi gereken hususlar: Vietnam ve Kamboçya’ya seyahatinizin dönüş itibarı ile en az 9 ay geçerliliği ve kullanılabilir vize için boş sayfaları olan pasaport (boş gümrük sayfaları kabul edilmez) (Vietnam yeşil pasaport sahibi Türk Vatandaşlarına vize uygulamamaktadır)
  *Laos’un ülkemizde temsilciliği bulunmamaktadır. Bunun için Laos vizesi DAVETİYE YÖNTEMİ ile karşı taraftan yani hizmet veren Turizm Şirketi vasıtası ile alınabilmektedir. Bunun için davetiye çıkmasının ardından Laos Vizesini sınır kapısında yerel yetkililer Laos’a vardığınızda pasaportunuza basacaklardır. Laos vize ücreti kişi başına 60 USD olup bu ücreti gümrük görevlisine ödemeniz gerekmektedir. Laos vizesi için 2 adet renkli vesikalık fotoğrafa ihtiyaç vardır. Bu fotoğrafları seyahatiniz esnasında yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.)
  Laos Vizesi için Dikkat edilmesi gereken hususlar: Pasaportunuzun Laos’a seyahatinizin başlangıç tarihi itibarı ile en az 9 ay geçerliliği ve vize için boş sayfa mecburiyeti vardır (boş gümrük sayfaları kabul edilmez)
  *Yemeklerde alınacak olan içki veya meşrubatlar.
  *Kişi başına 50 TL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.
   *ERV Özel Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası (Golden Bay Tour’un kendi ofislerinden ücreti mukabilinde yaptırabilir ve sigorta kapsamını detaylı olarak öğrenebilirsiniz)
  **Yurtdışına yapacağınız seyahatiniz için ERV Seyahat ve Sağlık Sigortası yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Zira vize başvurunuzun reddi, seyahat öncesi herhangi bir sağlık sorunundan ötürü seyahatinizi iptal edebilme, 1. Dereceden akrabalarınızı ilgilendiren sağlık sorunlarında ya da seyahat esnasında olası bir sağlık sorununuzda, valiz kaybolması vb. durumlarda ERV Sigorta seyahatiniz için ödemiş olduğunuz bedelin yaklaşık % 75 lik kısmını karşılayabilmektedir. İsteğe bağlı olarak ve seyahat eden kişinin yaşına bağlı olmak kaydıyla tarafımızdan ücreti mukabilinde yapılan ERV Seyahat ve Sağlık Sigortasını, kendinizi ve yapacağınız seyahatin sekteye uğraması durumuna karşılık seyahatinizi koruma altına almak adına yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Seyahat ve Sağlık Sigortası ile ilgili geniş kapsamlı bilgiyi Golden Bay Tour satış görevlilerinden öğrenebilirsiniz.**70 yaş ve üzeri yolcular için sürprim uygulanır**

  NOT:
  *Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Türk Havayolları ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
  *Programda belirtilen ve iç hatlarda uçulacak olan havayolunun / havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları ve saatleri değişkenlik gösterebilir.
  *Golden Bay Tour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
  *Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 15 kişinin katılımına ihtiyaç vardır. (Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Golden Bay Tour yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar)
  *Otellerde 3 lü odaların standardı diğer iki kişilik odaların standardı ve ebatları ile genelde aynıdır. Dolayısıyla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuğun (ek yataklı) aynı odada kalması bazı otellerde konforunuzu etkileyebilir. Üç kişilik odanın konforu veya ebadından ötürü oluşabilecek herhangi bir şikayetten veya sorundan Golden Bay Tour veya Golden Bay Tour rehberi sorumlu değildir.
  *Ekstra turlar en az 15 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 15 kişiden daha az katılımlarda rehberiniz sizlere gerekli fiyat ayarlamasını yapıp bildirecektir.
  *Panoramik şehir turları herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.
  *Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyid ediniz.
  *Oteller check-in saati 14:00, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasıdır.
  *Laos konaklaması esnasında kullanılacak olan oteller ülke şartları doğrultusunda seçilmiş en iyi ve en konforlu otellerdir.
  *Seyahat edeceğiniz ülkeler kendi yerel para birimlerini kullanmaktadırlar ve konvörtıbl değillerdir. Dolayısıyla seyahat öncesinde bu para birimlerini Türkiye’de ki banka veya döviz bürolarından tedarik edemezsiniz. Bunun için yanınızda ABD Doları götürmenizi tavsiye ederiz.
  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. (LÜTFEN BU DETAYI TUR KALKMADAN ÖNCE GOLDEN BAY TOUR İLE TEKRAR TEYİD EDİNİZ. ZİRA HAVAYOLLARI VALİZ TAŞIMA KURALLARINI ÇOK SIK SURETTE VE HABER VERMEDEN DEĞİŞTİRMEKTEDİRLER)  İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Golden Bay Tour ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Uçak içerisine özellikle kişi başına bir parça eşya alabilirsiniz. Bunun ebadı yukarıda belirtildiği gibi olup en fazla 5 ila 7 kg olabilir.
  *Seyahatiniz esnasında şayet cep telefonlarınız yurt dışı görüşmelere açık ise kullanabilirsiniz.
  *Bu seyahate iştirak edecek olan her yolcunun pasaport temdit süresinin en az 9 olması gerekmektedir. Vietnam yeşil pasaport sahibi yolculara vize uygulamamaktadır, ancak Kamboçya her tür pasaporta vize uygulamaktadır. 
  *Şirketimiz sizler ile konsolosluk / elçilik arasında bir aracı konumunda olup, herhangi bir vize alım garantisi veremez. Bu durumda konsolosluk / elçiliğin vermediği vizelerden Golden Bay Tour sorumlu tutulamaz. Vize alımından önce kayıt olurken Golden Bay Tour’a ödenen meblağ yolcuya vize alınamadığı veya yetkili makamlar yolcunun vize başvurusunu herhangi bir nedenden ötürü reddettikleri zamanda iade yapılmaz. (BUNA VİZE İÇİN ÖDENEN MEBLAĞ VE YATIRILAN DEPOZİTO DAHİLDİR) Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.
  *Program esnasında alınacak olan yemekler yerel yemeklerdir. Yemeklerde alınacak olan içecekler veya meşrubatlar ekstra ücrete tabidir.
  *Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problemde Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu değildir. Bilet kesildikten sonra ister iç hat ister dış hat olsun isim değişikliği kesinlikle yapılamaz. Kesilen yeni dış hat bileti ve seyahat içerisinde gidilecek olan şehirlerarasındaki diğer uçuş biletlerinin meblağı da seyahat eden yolcuya rücu eder.
  *Seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir yağmurluk, bir hırka veya bir kazak bulundurmanızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü kapalı mekanların çoğunda kuvvetli bir klima sistemi mevcut olmakla beraber, yapacağınız uzun uçak yolculuğu esnasında da bu tarz giyecekler oldukça işinize yarayacaktır. (Yanınıza kesinlikle mayo, terlik, bol miktarda tişört, bermuda, rahat yürüyebileceğiniz bir çift altı lastik ayakkabı, yağmurluk ve bol bol film alınız)
  *Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde rezervasyon değişikliği ve hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
  *Kredi Kartları, Banka Kartları ve Havayolu mensuplarının (emekli havayolcular dahil) kendi imkanları ile kestirmiş oldukları biletler Golden Bay Tour’u kesinlikle bağlamaz. Program veya tarih değişikliğinde kredi 
  kartı, banka kartı, puanlar la kesilen veya pass biletler ile uçacak olan yolcuların yanan biletlerinden Golden Bay Tour kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.
   

 • Çok yakında...

Misafir Yorumları

yorumlarNURBANU PEKOL

Sevgili Tuba hanım,

sayenizde çok keyifli bir gezi yaptık çok teşekkürler. Her zamanaki gibi Goldenbay tarafından düzenlenen herşey sorunsuz geçti. Tuna ve Akdeniz turlarını dört gözlen bekliyoruz. bu arada sizin Peru turunuzu çok övdüler.Lütfen Kasım için aklınızda olalım...Çin olursa tekrar bizi unutmayın lütfen.

Sizlere çok teşekkür ederiz,iyiki varsınız.

Nurbanu PEKOL

yorumlarBEYZA TUNCAY

Çok kaliteli bir tur organisyonuher seferinde mutlu olduk.

Beyza TUNCAY

yorumlarOSMAN BARIŞ YAY

Hizmet ve insan kalitesi,fevkalade

Osman Barış YAY

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında