Yurtdışı iconYURTDIŞI
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI

NEHİR TURLARI

Anasayfa » Nehir Turları » Po Nehri » PO NEHRİ TURLARI
PO NEHRİ TURLARI

PO NEHRİ TURLARI

RIVER COUNTESS ile İTALYA & VENEDİK & PO NEHRİ
Tarihler: 2021 Yaz Sezonu İçin Çok Yakında...
Günler: 7 Gece 8 Gün
1299 €
BİLGİ İSTEYİN
 • 01. Gün          İSTANBUL – VENEDİK
  İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 09.30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK 1871 numaralı seferi ile saat 11.50’de Venedik’e hareket. Yerel saat ile 13.20’de Venedik’e varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile Venedik limanında demirli gemimize transfer. Gemiye giriş işlemlerinin ardından serbest zaman. Geceleme Venedik limanında demirli gemimizde.

  02. Gün          VENEDİK
  Sabah kahvaltı sonrası 118 Ada üzerinde kurulmuş olan Venedik’te yürüyüş turumuza başlıyoruz. Tur esnasında; San Marco meydanı, San Marco bazilikası, Dükler sarayı, Son bakış köprüsü ve Rialto köprüsü görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası kanal turu düzenlenecektir. Akşam gemide ‘’Kaptan’ın Hoşgeldiniz Kokteyl’i’’ düzenlenecektir. Geceleme Venedik limanında demirli gemide.

  03. Gün          VENEDİK - PADOVASabah kahvaltı sonrası otobüs ile İtalya’nın en eski 2. Üniversitesinin bulunduğu Padova şehrini tanıtan turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu tur esnasında Scrovegni Şapel’i, açık Pazar, Del Santa bazilikası, Botanik bahçeleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası gemimize dönüş. Akşam saatlerinde hareket.

  04. Gün          SERREVALLE - RAVENNA
  Sabah kahvaltı sonrası Batı Roma imparatorluğunun son başkenti Ravenna’da yürüyüş turumuza başlıyoruz. Tur esnasında; UNESCO Dünya mirası listesindeki Galla Placidia Anıtmezarı, St.Apollinare Bazilikası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası, gemiye dönüş yolu üzerinde, Brisighella kasabasında Pamposa Manastırını ziyaret ediyoruz. Burada ayrıca ünlü bir zeytinyağı fabrikasında, zeytinyağı yapım aşamalarını görebilir ve tadım imkanı bulabilirsiniz. Gemimize dönüş ve akşam saatlerinde hareket.

  05. Gün          POLESELLA - BOLOGNA
  Sabah kahvaltı sonrası Polesella’dan otobüsler ile Parmesan peyniri, Bolonez sosu ve Tortellinisiyle ünlü Bologna’ya gidiyoruz. Tur esnasında; Maggiore meydanı, Nettuno meydanı, Tarihi üniversite binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası lokal bir restoranda İtalyan makarnası yapıp tadına bakma fırsatı bulacaksınız. Gemiye dönüş ve akşam saatlerinde hareket.

  06. Gün          VERONA
  Sabah kahvaltı sonrası Polesella’dan otobüsler ile William Shakspeare’nin Romeo ve Juliet hikayesinde geçen Juliet’in balkonu ile ünlü Verona’ya gidiyoruz. Tur esnasında; Verona Arenası Sanat müzesi, Arkeoloji müzesi, Fresk müzesi ve Juliet’in balkonu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası gemiye dönüş ve akşam saatlerinde hareket.

   

  07. Gün          VENEDİK
  Sabah kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dilerseniz vaporetto ile Murano’ya gidebilirsiniz yada Gallerie dell’ Accademia müzesini ziyaret edebilirsiniz. Akşam gemide ‘’Kaptan’ın Gala Gecesi’’düzenlenecektir. Geceleme Venedik limanında demirli gemide.

  08. Gün          VENEDİK - İSTANBUL
  Sabah kahvaltısından sonra gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Daha sonra havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1872 nolu seferi ile saat 14.20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17.45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu..

 • fotoicon
  fotogaleri
 • NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER;

  *Programda belirtilen saatler havayolu ve gemi firmasından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları, kötü hava şartları, su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden ötürü gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmayacaktır.

  *Tura başlangıç için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, uçağı ya da gemiyi kaçırarak binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu olmayacaktır. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura yeniden dahil olmaları için gerekli olacak ulaşım masrafları kendilerine aittir.

  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine maksimum 8 kg ve 40 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 55 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet valiz alabilme hakkına sahiptir. Bu valizin izin verilen ücretsiz kilo sınırı havayolu şirketi, uçuş güzergahı ve biletin sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Uçuş öncesi lütfen biletinizden veya acentemizden teyit ediniz.

   *Gemiye yapılan check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) manyetik “cruise card”larını alırken kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız ekstra harcamalar içindir. Gemi içindeki ekstra harcamalarınızı check-in esnasında sizlere verilmiş olan bu manyetik cruise card ile yapabileceksiniz. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki interaktif televizyonlardan, gemi içerisindeki interaktif ekranlardan veya resepsiyondan takip edebilirsiniz.

  *Gemiye alkollü içki, ütü, saç kurutma makinası, kettle, biberon ısıtıcı, elektrikli battaniye vb. eşyalar sokmak kesinlikle yasaktır. Her kabinde saç kurutma makinası bir çok kabinde kettle mevcuttur.

  *Gemi seyahatimizin başlangıcında valizleriniz için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından son derece önemlidir.

  *Valizleriniz geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kabinize gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan, kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu yüzden gemiye bineceğiniz ilk gün önemli ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

  *Acil bir durumda tahliye prosedürlerini tanımanız açısından seyahatinizin ilk günü çok kısa sürecek bir güvenlik tatbikatı ve brifingi yapılacaktır. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki buluşma noktasına rehberleriniz ve odanızdan sorumlu gemi çalışanı yönlendirmektedir.

  *Gemi yolculuğu sırasında masanızın ilk gün belirlendiği, ana alakart restaurantta alacağınız akşam yemeklerinden bazıları resmi akşam yemeği olacaktır. Gemi kuralları gereği burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun takım elbise, kadın yolcumuzun da gece elbisesi giyinmesi zorunludur. Arzu eden yolcularımız bu resmi akşamlarda ya da diğer akşamlarda yemeklerini geminin başka restaurantlarında ve açık büfesinde alma hakkına sahiptir.

  *Geminin ücretli olan uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Maliyetinin düşük olması için mutlaka gemi tarafından önerilen paketleri tercih ediniz.

  *Gemide her akşam, bir sonraki güne ait ayrıntılı bir program kabininize teslim edilecektir. Bu programda, gemi içerisindeki tüm aktiviteler, eğlence organizasyonlarına dair bilgiler ve önemli notlar eksiksiz şekilde yer almaktadır.

  *Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı önemle rica ederiz. Gemide tüm kabinlerde değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kasa mevcuttur. Acentamız kabinde ve bagajda unutulan para veya değerli

  eşyaların kaybolmasından ve çalınmasından dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza gönderilmesi konusunda destek sağlanacaktır.

  *Tur başlangıcından sonraki günlerde de geminin limanlardaki kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 45 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır. Gemi turuna izin verilen uygun bir limandan yeniden dahil olunması için gerekli olacak ulaşım masrafları yolcunun kendisine aittir.

  *Cruise gemilerinde uzman doktorların ve tıbbi personelin hizmet verdiği, donanımlı Sağlık Merkezi bulunmaktadır. Acil durum numarasını arayarak 24 saat boyunca acil durum hizmetlerinden de yararlanmak mümkündür. Gemide sunulan sağlık hizmetleri ücretlidir. Nehir gemilerinde sağlık personeli bulunmamakta olup acil durumlarda ambulansların gemiye ulaşması mümkündür.

  *Gemi seyahatinizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Ertesi sabah gemiden çıkış işlemleri sonrasında valizler geminin dışında bulunan istasyonlardan yolcular tarafından teslim alınacaktır.

  İyi Seyahatler Dileriz…

 • Çok Yakında...

Misafir Yorumları

yorumlarMEHMET MÜDERRİSOĞLU

15-23 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlediğiniz GÜNEY AFRİKA turuna ailece katıldık.  

Öncelikle daha yola çıkmadan firmanızdan gördüğümüz ilgi Betül hanım sayesinde yolculuğumuzun çok iyi geçeceğini gösteriyordu.  Kendisine özellikle teşekkürlerimizi iletmenizi rica ederim.

Rehberimiz Deniz Kılıç ise şimdiye kadar gittiğim yirmiden fazla seyahatimde en ilgili, en candan, en işini sevgi ve istekle yapan biri idi. Sizi onunla çalıştığınız için kutlarken onu da ayakta alkışlamak isterim.

Güney Afrika uzak bir yol, bilinmeyen bir yer olduğu halde hiç sıkılmadan, yaşım icabı yorucuda olsa fevkalade zevk alarak katıldık.  Kaldığımız ilk otel çok harika olmasa bile idare eder derecede idi.  Ancak Sun Cityde kaldığımız otel fevkalade idi.  Açıkçası keşke bir gece daha kalabilseydik demek isterim.

Tümüyle GOLDEN BAY TURİZM ailesine sonsuz teşekkürler ederim, tümüyle her şey muhteşemdi.

Bundan sonra yapacağınız gezileri ilk duymak ve özellikle Deniz Kılıç ın katılacaklarını mutlaka uyarmanızı dilerim, gitmediğimiz destinasyonlara ise katılmak isterim.

Her şeye teşekkürler eder, tüm çalışan ailenize sevgilerimi iletirim.
 
Mehmet MÜDERRİSOĞLU

yorumlarASİYE YALÇINKAYA

08-17.02.2019 tarihinde Deniz Kılıç rehberliğinde unutulmaz bir tatil geçirdik. Bu turu organize eden her türlü ayrıntıyı bizim için düşünen, sorularımıza içtenlikle cevap veren Gonca Tekin ‘e vee varlığıyla bize hem rehberlik hem yoldaşlık yapan çok sevgili Deniz Kılıç’a bu müthiş deneyim için çok teşekkür ederim

Asiye YALÇINKAYA

yorumlarSEVAL KARAMANLIOĞLU

MSC Cruize splendida ile Italya Franca ispanya fas portekiz turuna katilmistik kasim 2016 da,Golden bay turizm duzenledigi 09 temmuz 2017 Amerikan Holland line NORVEC tutuna katildik 15 gun muhtesemdi rehberimiz Serdar Guzelce 'nin katkilariyla tesekkurler.

Seval KARAMANLIOĞLU

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1
KVKK Hakkında