Yurtdışı iconEXCLUSIVE
YURT DIŞI TURLARI
nehir iconNEHİR
TURLARI
Gemi iconGEMİ
TURLARI
Yurtdışı iconYURT DIŞI
TURLARI

GEMİ TURLARI

Anasayfa » Gemi Turları » Amerika & Alaska & Kanada » CELEBRİTY SUMMİT İLE ALASKA & ALTINA HÜCUM MACERASI
CELEBRİTY SUMMİT İLE ALASKA & ALTINA HÜCUM MACERASI

CELEBRİTY SUMMİT İLE ALASKA & ALTINA HÜCUM MACERASI

İstanbul -Vancouver, Kanada-Ketchikan, Alaska-Sitka-Juneau-Icy Strait Point-Hubbard Buzulu -Seward-Anchorage-Denali-Fairbanks-Seattle,ABD-İstanbul
Tarihler: 01 Ağustos 2024
Günler: 13 Gece 14 Gün
7496 €
BİLGİ İSTEYİN
 • GÜN

  PARKUR

   VARIŞ  

   HAREKET  

  1.Gün

  İstanbul Havalimanı buluşmasının ardından, Türk Hava Yolları TK 75 sefer sayılı uçuşu ile Vancouver’a hareket. Varışın ardından otele transfer.

  Geceleme otelimizde

  2.Gün

  Vancouver, Kanada. Limana transfer ve gemiye biniş.

  06:00

  17:00

  3.Gün

  Inside Passage (Denizde)

  -

  -

  4.Gün

  Ketchikan, Alaska

  07:00

  15:00

  5.Gün

  Sitka, Alaska

  07:00

  15:30

  6.Gün

  Juneau, Alaska

  07:00

  21:30

  7.Gün

  Icy Strait Point, Alaska

  07:00

  17:00

  8.Gün

  Hubbard Buzulu (Denizde)

  06:00

  22:00

   

  9.Gün

  Seward, Alaska.

  İniş işlemlerinin ardından Lüks otobüsümüzle Anchorage'a yapılan manzara dolu bir seyahatin ardından Anchorage sokaklarında gezinti yapabilir veya kendi başınıza öğle yemeği yiyebilirsiniz, ardından Alaska'nın en muhteşem ve sembolik destinasyonlarından biri olan Denali'ye doğru yolculuğa çıkacağız. Denali’ye varışın ardından Nenana Nehri kıyısında bulunan Alaskan Lodge'un çevresindeki patikaları keşfedebilir veya vahşi doğa nehir turu gibi isteğe bağlı kara gezisi rezervasyonu yapabilirsiniz.

  Geceleme Denali Park Village'da.

  06:00

  Geceleme otelimizde

   

   

  10.Gün

   

  Denali, Alaska

  Talkeetna'dan Alaska'nın en değerli simgelerinden biri olan Denali'ye sabah erken saatlerde manzara dolu bir seyahat gerçekleştireceğiz. Denali Doğa Tarihi Turu ile Denali Ulusal Parkı'nın içinde yürüyüş turumuzda Taiga ormanlarının güzelliğini keşfedip ve vahşi yaşam ortamında, uzanan tundra arazisinin manzarasının keyfini çıkaracağız. Turunuzun ardından, Denali'de serbest zaman. Tur rehberinizle isteğe bağlı olarak Denali'nin üzerinde “Büyük Bir” olarak adlandırılan bir uçuş gösterisi uçağıyla veya Nenana Nehri'nde rafting yaparak kara gezisi rezervasyonu yapabilirsiniz.

  Geceleme Denali Park Village'da.

  Geceleme otelimizde

   

   

  11.Gün

  Fairbanks, Alaska

  Kahvaltının ardından, Fairbanks şehir turuyla Fairbanks'ın en ünlü ve tarihi simgelerini keşfedeceğiz, ve Alaska'nın altın madenciliği tarihini keşfedeceğiz.

  Geceleme Pike's Waterfront Lodge'da.

  Geceleme otelimizde

  12.Gün

  Fairbanks, Alaska

  Havalimanı transferi ve Seattle’a uçuş. İniş işlemlerinin ardından otele transfer.

  Geceleme otelimizde

  13.Gün

  Seattle, ABD. Havalimanı transfer ve Türk Hava Yolları’nın uçuşu ile İstanbul’a hareket.

   

  18:25

  14.Gün

  İstanbul’a varış 

  16:25

 • fotoicon
  fotogaleri
 • NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER;

  *Programda belirtilen saatler havayolu ve gemi firmasından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları, kötü hava şartları, su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden ötürü gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmayacaktır.

  *Tura başlangıç için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, uçağı ya da gemiyi kaçırarak binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu olmayacaktır. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura yeniden dahil olmaları için gerekli olacak ulaşım masrafları kendilerine aittir.

  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine maksimum 8 kg ve 40 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 55 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet valiz alabilme hakkına sahiptir. Bu valizin izin verilen ücretsiz kilo sınırı havayolu şirketi, uçuş güzergahı ve biletin sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Uçuş öncesi lütfen biletinizden veya acentemizden teyit ediniz.

   *Gemiye yapılan check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) manyetik “cruise card”larını alırken kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız ekstra harcamalar içindir. Gemi içindeki ekstra harcamalarınızı check-in esnasında sizlere verilmiş olan bu manyetik cruise card ile yapabileceksiniz. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki interaktif televizyonlardan, gemi içerisindeki interaktif ekranlardan veya resepsiyondan takip edebilirsiniz.

  *Gemiye alkollü içki, ütü, saç kurutma makinası, kettle, biberon ısıtıcı, elektrikli battaniye vb. eşyalar sokmak kesinlikle yasaktır. Her kabinde saç kurutma makinası bir çok kabinde kettle mevcuttur.

  *Gemi seyahatimizin başlangıcında valizleriniz için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından son derece önemlidir.

  *Valizleriniz geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kabinize gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan, kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu yüzden gemiye bineceğiniz ilk gün önemli ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

  *Acil bir durumda tahliye prosedürlerini tanımanız açısından seyahatinizin ilk günü çok kısa sürecek bir güvenlik tatbikatı ve brifingi yapılacaktır. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki buluşma noktasına rehberleriniz ve odanızdan sorumlu gemi çalışanı yönlendirmektedir.

  *Gemi yolculuğu sırasında masanızın ilk gün belirlendiği, ana alakart restaurantta alacağınız akşam yemeklerinden bazıları resmi akşam yemeği olacaktır. Gemi kuralları gereği burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun takım elbise, kadın yolcumuzun da gece elbisesi giyinmesi zorunludur. Arzu eden yolcularımız bu resmi akşamlarda ya da diğer akşamlarda yemeklerini geminin başka restaurantlarında ve açık büfesinde alma hakkına sahiptir.

  *Geminin ücretli olan uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Maliyetinin düşük olması için mutlaka gemi tarafından önerilen paketleri tercih ediniz.

  *Gemide her akşam, bir sonraki güne ait ayrıntılı bir program kabininize teslim edilecektir. Bu programda, gemi içerisindeki tüm aktiviteler, eğlence organizasyonlarına dair bilgiler ve önemli notlar eksiksiz şekilde yer almaktadır.

  *Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı önemle rica ederiz. Gemide tüm kabinlerde değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kasa mevcuttur. Acentamız kabinde ve bagajda unutulan para veya değerli eşyaların kaybolmasından ve çalınmasından dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza gönderilmesi konusunda destek sağlanacaktır.

  *Tur başlangıcından sonraki günlerde de geminin limanlardaki kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 45 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır. Gemi turuna izin verilen uygun bir limandan yeniden dahil olunması için gerekli olacak ulaşım masrafları yolcunun kendisine aittir.

  *Cruise gemilerinde uzman doktorların ve tıbbi personelin hizmet verdiği, donanımlı Sağlık Merkezi bulunmaktadır. Acil durum numarasını arayarak 24 saat boyunca acil durum hizmetlerinden de yararlanmak mümkündür. Gemide sunulan sağlık hizmetleri ücretlidir. Nehir gemilerinde sağlık personeli bulunmamakta olup acil durumlarda ambulansların gemiye ulaşması mümkündür.

  *Gemi seyahatinizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Ertesi sabah gemiden çıkış işlemleri sonrasında valizler geminin dışında bulunan istasyonlardan yolcular tarafından teslim alınacaktır.

   

  İyi Seyahatler Dileriz,

 •   FİYAT TARİFESİ

  1.Kişi

  2.Kişi %50

    İç Kabinde Kişi Başı

  7,496 €

  3,748 €

    Dış Kabinde Kişi Başı

  8,096 €

  4,048 €

    Okyanus Manzaralı Balkonlu kabinde kişi başı

  9,496 €

  4,748 €

    Kabinde Tek kişi veya 3.ve 4.Kişi fiyatları              

  Sorunuz

    Havaalanı ve Liman vergileri  (Dahildir)     

  1,790 €

    Gemi personel Bahşişleri (Dahil değildir)

  114 €

    Seyahat, Sağlık ve İptal Sigortası 70 Yaş Altı (Dahil Değildir)

  250 €

Misafir Yorumları

yorumlarZEYNEP ULAŞAN

Tuba hanim,

Bizlere yasattiginiz tum guzel turlar icin gercekten cok tesekkurler. Hepsi ayri ayri cok keyifli idi. Daha nicelerinde bulusmak uzere . Sevgiler

Zeynep ULAŞAN

 

yorumlarOSMAN BARIŞ YAY

Hizmet ve insan kalitesi,fevkalade

Osman Barış YAY

yorumlarPINAR ŞAKMAN

Tuba hanım merhabalar,

Epey uzun bir geziden bu sabah döndük. Size teşekkür etmek için yazıyorum. Gezimiz gayet güzel geçti, rehberimiz Haluk bey çok ilgiliydi, kendisinden çok memnun kaldık.

Eşimle birlikte teşekkürlerimizi iletiyor, başarılar ve sağlıklı günler diliyoruz.

Pınar ŞAKMAN

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun!

Telefon icon bilgi@goldenbaytour.com

Bize Ulaşın

0850 202 39 39
KVKK Politikası | Çerez Politikası | Aydınlatma Metni | Detaylı Aydınlatma Metni | Tanım ve Açıklamalar | Başvuru Formu

Copyright © 2021 - Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları Golden Bay Tour’a ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz.

Web Tasarım: Data1KVKK Hakkında Whatsapp İletişim